Menu
Volkswagen pristato naująjį Touareg

Automobilis 24.05.2023   

Volkswagen pristato naująjį Touareg


Volkswagen atnaujino ir patobulino trečiosios kartos Touareg: visiškai pakeista didžiausio visureigio važiuoklė, valdymo principai, patobulintas priekinės ir galinės dalies dizainas. Ypatingai ryškus akcentas – nauji HD LED matriciniai priekiniai žibintai ir galiniai LED žibintai, kurie veikia kaip šviečianti juosta – pirmą kartą Europoje į ją integruotas ir raudonai apšviestas Volkswagen logotipas. Išankstiniai pardavimai Baltijos šalyse prasidės birželio mėnesį.

Nauja apšvietimo sistema. Naujasis Touareg yra pirmasis Volkswagen modelis su visiškai nauja HD LED matricinių priekinių žibintų technologija. Daugiau kaip 38 000 interaktyvių šviesos diodų projektuoja šviesos srautą į važiuojamąją kelio dalį ir apšviečia ją tiksliau nei bet kada anksčiau. Ši HD LED matricinė apšvietimo sistema netrukus bus siūloma ir kituose mažesnius SUV klasės modeliuose.

Patobulintas dizainas. Naująjį Premium klasės visureigį iškart galima atpažinti pagal naują priekinės ir galinės dalies dizainą. Galinė dalis dabar turi ištisinę horizontalią LED juostą ir raudonai šviečiantį Volkswagen logotipą. Tai pirmasis kartais kuomet toks logotipas naudojamas Europoje – anksčiau taip apšviestą prekės ženklą buvo leidžiama naudoti tik tokiose rinkose kaip Kinija ir JAV.

Viskas viename – maksimalus komfortas ir optimalus veikimas. Volkswagen patobulino Touareg pakabą. Priklausomai nuo pasitrinktos versijos, Touareg galima įsigyti su novatoriškomis pakabos technologijomis, pavyzdžiui adaptyvia, siūbavimus kompensuojančia, važiuokle ir visų valdomų ratų sistema. Tai dar labiau pagerina aukščiausios klasės visureigio važiavimo dinamiką.

Atnaujintas interjeras. Standartiškai į naująjį Touareg montuojama Innovision Cockpit valdymo sistemą, kurią sudaro Digital Cockpit ir aukščiausios klasės informacijos bei pramogų sistema Discover Pro Max. Innovision Cockpit siūlo navigaciją su HD žemėlapiais ir tinkamiausios juostos parinkimo funkcija. 45 W galios USB-C jungtys leidžia gerokai greičiau įkrauti elektroninius prietaisus, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus, planšetinius ar nešiojamuosius kompiuterius.

Efektyvios vairuotojo pagalbinės sistemos. Standartinėje Touareg įrangoje yra daugybė komforto ir pagalbinių sistemų. Be to, galima rinktis iš plataus papildomų sistemų asortimento.

Platus variklių pasirinkimas – benzinas, dyzelis arba įkraunamas hibridas. Naujasį Touareg bus galima pasirinkta su vienu iš penkių variklių. Be benzininio variklio su turbokompresoriumi, galima rinktis iš dviejų turbodyzelinių variklių ir dviejų iš tinklo įkraunamų hibridinių variklių. Visi itin efektyvūs varikliai standartiškai komplektuojami su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir nuolatine visų varančiųjų ratų pavara 4MOTION.

Touareg R eHybrid – galingas Volkswagen R modelis. Touareg R eHybrid yra šio modelio flagmanas su galingiausia pavaros sistema: V6 benzininiu varikliu ir elektriniu motoru, kurie kartu išvysto 340 kW/462 AG galią.

Sėkmės istorija. 2002 m. Touareg tapo pirmuoju Volkswagen visureigiu. Pasinaudodamas šio modelio sėkme, Volkswagen prekės ženklas vėliau tapo vienu iš pirmaujančių visureigių gamintojų pasaulyje. Be to, nuo Touareg prasidėjo sėkmingas transporto priemonių tipas, kurį šiandien Volkswagen siūlo visuose segmentuose. Šis modelis, pasižymintis aukšta kokybės kelionėmis įveikiant ilgus atstumus, velkant priekabas ir važiuojant bekele, išlieka itin populiarus. Nuo 2002 m., kai pirmą kartą buvo pristatytas Touareg, jo parduota daugiau kaip 1,13 mln. vienetų.

 Jums turėtų būti įdomu


Automobilis

Lexus NX:  laužantis stereotipus

Lexus NX: laužantis stereotipus

Po beveik nepasikeitusia išore slypi naujas automobilis. Vid...

Automobilis

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota įveikė dar vieną etapą kelyje į ateitį be anglies emi...

Automobilis

Audi pristatė atnaujintą Q8 visureigį

Audi pristatė atnaujintą Q8 visureigį

Audi pristatė dar solidžiau atrodantį atnaujintą Q8 modelį,...