MenuRinkdamiesi techniką, ištikimi vienam spalvų deriniui

Miškas 23.06.2022   

Miško kirtimo ekspertais prisistatantys „Medverus“ šioje veikloje sukasi nuo 1999 m. Rinkdamasi techniką, bendrovė jau kuris laikas ištikima žalios ir geltonos spalvos duetui – John Deere miško mašinoms. | Daugiau »


Alliance 590 kelia kartelę: maksimalus universalumas ir efektyvumas transporto srityse

Naujienos 22.06.2022   

Septyni nauji Alliance 590 dydžiai iškelia universalumo ir našumo kartelę žemės ūkio ir statybos transporto srityse. Yokohama Off-Highway Tyres (toliau – YOHT) pristato naujų dydžių didelės apkrovos radialines flotacines padangas, skirtas priekaboms, autocisternoms ir kt. Iš viso aštuonių dydžių, aukšto sukibimo ir didesnio apkrovos indekso Alliance 590 padangos užima tvirtą vietą savo segmente. | Daugiau »


Su Kuhn FC žoliapjove – ruošti pašarus be grėbimo operacijos

Reportažas 20.06.2022   

Lietinga vasara verčia gyvulių augintojus raitotis rankoves ir palankiomis sąlygomis mesti visas pajėgas pašarų gamybai. Kai lietus nuolat merkia ir saulėtų dienų nedaug, itin svarbus vaidmuo tenka našioms, bet tuo pačiu ir taupioms pašarų gamybos mašinoms bei technologijoms. Tradicinėje DOJUS agro lauko dienoje, skirtoje žoliapjūtėms aktualijoms, pristatyta pirma rinkoje parduota atnaujinto modelio žoliapjovė Kuhn FC 3561 su plaušintuvu ir juostiniu transporteriu, kurią įsigijo kaišiadorietis Mindaugas Cikanavičius. | Daugiau »


Massey Ferguson pagamino milijoną traktorių

Įvykiai 17.06.2022   

Kompanija Massey Ferguson švenčia milijoninio traktoriaus pagaminimą. Šis reikšmingas Beauvais gamyklos įvykis sutampa su įmonės 175 metų jubiliejumi. Massey Ferguson traktoriai Prancūzijoje gaminami nuo 1960 m. lapkričio 20 d. | Daugiau »


Case IH pristato tvirtus HD serijos kintamos kameros ritinių presus profesionalams

15.06.2022   

Case IH papildė kintamos kameros ritinių presų gamą naujais modeliais. Ypač stiprūs komponentai ir mažiau judančių dalių suteikia RB 456HD Pro ir RB 466HD Pro išskirtinio tvirtumo. Sukurti didesniems ūkiams ir paslaugų teikimo įmonėms naujieji presai gamina didesnio tankio ritinius ir gali presuoti bet kokią masę - nuo drėgnos žolės iki sausų šiaudų. | Daugiau »


Rekordiniai SDF metai

14.06.2022   

Deutz-Fahr ir Same jungiančio koncerno pajamos praėjusiais metais pasiekė visų laikų rekordą – 1,48 mlrd. EUR, beveik 30 % daugiau nei 2021-aisiais, kuomet jis sudarė 1,14 mlrd. EUR, kai galutiniams finansiniams rodikliams turėjo įtakos dėl epidemijos sustabdyta Treviglio būstinės veikla. Praėjusių metų rezultatas taip pat didesnis (17 %) ir už ikipandeminių 2019-ųjų rodiklius, kai gauta 1,26 mlrd. EUR pajamų. | Daugiau »


Atnaujinti Case IH Luxxum traktoriai

10.06.2022   

Trys universalūs Case IH Luxxum modeliai, skirti vidutinio dydžio gyvulininkystės ir mišriems ūkiams su 101, 110 ir 117 AG varikliais nuo šiol yra našeni ir atitinka naujausius Etapo V išmetamųjų deginių reikalavimus. | Daugiau »


Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

08.06.2022   

Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leidžia matyti kiaurai priekyje esantį priedą. Naujovė eliminuoja akląsias zonas priešais priekinį krautuvą. | Daugiau »