MenuDerliaus dorojimo milžinas John Deere X9 – jau Lietuvoje

Reportažas 02.08.2021   

Javapjūtės įkarštyje Lietuvos žemdirbiai turėjo unikalią progą pamatyti naują javų derliaus dorojimo galiūną – John Deere X9 1100 – veiksme. DOJUS agro mūsų šalies ūkiuose surengė naujo kombainų gamos flagmano demonstracijas ir bandymus. Kompanija John Deere deklaruoja 100 t/val. šio milžino našumą. Kiek hektarų per valandą jam pavyko nukulti Lietuvos ūkininkų laukuose? | Daugiau »


Volkswagen pristato naująjį kompaktišką krosoverį Taigo

Automobilis 30.07.2021   

Naujasis kompaktiškas krosoveris Taigo – tai pirmas Europos rinkai skirtas Volkswagen krosoveris kupė. Išankstinė prekyba naujuoju Taigo Lietuvoje prasidės jau šį rudenį, o pirmieji automobiliai klientus pasieks 2022 m. pradžioje. | Daugiau »


J. Talmantas su sūnumis iki minimumo mažina technikos parką

Reportažas 29.07.2021   

Du kombainai ir penki traktoriai. Tiek technikos visiškai pakanka 1200 ha žemės. Netikite? Tokį racionalaus ir ekonomiško ūkininkavimo pavyzdį galima rasti Kėdainių rajone, Pelėdnagių seniūnijoje, kur ūkininkauja Jonas Talmantas su sūnumis Ovidijumi ir Pauliumi. | Daugiau »


John Deere tęsia robotizuotų sistemų bandymus

Technikos naujienos 27.07.2021   

Nuotraukose pavaizduota GridCON2 atspindi naujausią prijungto laidinio elektrinio traktoriaus koncepciją. Tokia antžeminiais laidais sujungta sistema gali pakrauti iki penkių autonominių Joker traktorių ir padargų kombinacijų. | Daugiau »
Dotnuva Baltic atidarė filialą Utenoje

26.07.2021   

Praėjusią savaitę Dotnuva Baltic“atvėrė jau 7-tąjį filialą Lietuvoje ir 15-tąjį bendrai Baltijos šalyse. Tokį žingsnį šiemet paskatino išaugęs technikos pirkėjų ratas ir siekis kuo kokybiškiau ir operatyviau aptarnauti esamus ir būsimus klientus Utenos regione. | Daugiau »


JUMS – vasarinis PROFI Lietuva numeris

23.07.2021   

Štai ir sulaukėte naujojo PROFI Lietuva numerio. Vakar žurnalas iškeliavo į Jūsų namus ir į prekybos tinklus. Kaip ir kiekviename numeryje, šiame rasite aktualių straipsnių ir įdomių temų. | Daugiau »


Ryškūs kaip dienos šviesa darbo žibintai

23.07.2021   

Nauji Hella gamybos S serijos LED darbo žibintai tinka traktoriams, savaeigiams kombainams ir kitai žemė ūkio technikai. Gamintojo teigimu, naujų žibintų šviesos kokybė prilygsta dienos šviesai. | Daugiau »


AGCO/Fendt: 2021-ųjų perspektyvos teigiamos

22.07.2021   

Po nepaprastų 2020-ųjų visiško atokvėpio sunku tikėtis. Ir šiemet neigiamų pandemijos padarinių žemės ūkio technikos pramonė neišvengs, ypač dėl vėluojančio komplektuojamųjų detalių tiekimo. Nepaisant to, žemės ūkio technikos rinkose stebima gerėjanti situacija. | Daugiau »