MenuIšmaniojo ūkininkavimo sistemos ūkiuose – neišvengiamos

Tikslusis ūkininkavimas 01.02.2023   

Ūkio valdymo programų rinka pasaulyje iki 2026 metų turėtų išaugti dvigubai, o tuo tarpu Lietuvoje tik 30 % ūkių yra įdiegę arba planuoja pradėti naudoti tikslaus ūkininkavimo sprendimus. Lietuviškos išmaniosios programos Geoface kūrėjai teigia, kad, nepaisant nusistovėjusių įpročių ar baimės keistis, ūkiai skaitmenizavimo neišvengs dėl teisinių reguliavimų, ekonominės naudos ir jaunesnės kartos požiūrio. | Daugiau »


Saulės energija maitinamas Krone telemetrinis prietaisas

Technikos naujienos 30.01.2023   

Krone SmartConnect telemetrijos įrenginys gali būti eksploatuojamas su saulės baterija, kuri gali veikti be išorinio maitinimo šaltinio. Naujasis įrenginys gali būti pritaikomas visoms mašinoms, nepriklausomai nuo gamintojo. | Daugiau »


DOJUS agro pildo savo paslaugų spektrą saulės elektrinių pardavimu ir įrengimu

Naujienos 27.01.2023   

Daugiau kaip tris dešimtmečius sėkmingai vystanti veiklą bendrovė DOJUS agro plečia savo paslaugų spektrą ir nuo šių metų, žemės ūkio ir kitiems subjektams teiks saulės elektrinių įrengimo paslaugas. Tai labai kryptingas įmonės žingsnis. Būdama rinkos lydere stambiosios technikos, bei žemės ūkio tiksliųjų technologijų pardavimuose ir turėdama ilgamečius santykius su klientais, siekia prisidėti prie efektyvios klientų veiklos. Norint neprarasti konkurencingumo, taupyti kaštus, bet nemažinti našumo, bei veiklą vykdyti tvariai, ūkiams vis dažniau tenka sukti galvą ir dėl energijos sąnaudų. | Daugiau »


Specialios padangos elektrinėms transporto priemonėms

Technikos naujienos 25.01.2023   

Specialias BKT padangas, tinkamas naudoti elektrinėms transporto priemonėms, dabar galima atpažinti iš „e-ready“ logotipo. Pirmosios padangos, pažymėtos nauju ženklu, Agrimaxfactor 70 skirtos traktoriams, tačiau ateityje tokių produktų atsirasas ir kitose padangų serijose. | Daugiau »


Tikslus trąšų įterpimas sėjos metu

23.01.2023   

Naujoji John Deere ExactShot technologija, naudojantI jutiklius ir robotizuotas sistemas, gali sumažinti tikslaus sėjimo metu reikalingų trąšų kiekį daugiau kaip 60 proc. | Daugiau »


Naujieji Volkswagen ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo atvyko į Lietuvą

20.01.2023   

Volkswagen Commercial Vehicles komanda džiaugiasi pagaliau pristačiusi savo ilgai lauktas naujienas, visiškai elektrinius ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo, visose Baltijos šalyse. | Daugiau »


Indijos traktorių gamintojas perka teleskopinių krautuvų įmonę Thaler

18.01.2023   

Vokietijos ratinių ir teleskopinių krautuvų gamintoją Thaler įsigijo International Tractors Ltd (ITL). Naujasis savininkas iš Indijos teigia, kad tai tik verslas, tad Thaler gamyboje esminių pokyčių nebus. | Daugiau »


Išmanioji šėrimo technologija Siloking SelfLine 4.0 savaeigiams pašarų maišytuvams

16.01.2023   

Vokietijos kompanija Siloking ir toliau tobulina gyvulių šėrimo mašinas, diegdama skaitmenines, išmaniąsias technologijas. Siloking SelfLine 4.0 modeliai nuo šiol gaminami su naujomis skaitmeninėmis šėrimo ir kitomis pagalbinėmis sistemomis, pavyzdžiui, iškrovimo režimu maišymo sraigtai automatiškai išsijungia, kai pasiekiamas numatytas svoris. | Daugiau »