Menu
Land Rover pristatė naująsias Defender versijas

Automobilis 18.05.2023   

Land Rover pristatė naująsias Defender versijas


Bendrovė Land Rover išplėtė Defender gamą. Į ją įtraukė naująjį Defender 130 Outbound modelį, taip pat 500 AG galios Defender 130 V8 modelį ir pasiūlė naują, paveldo įkvėptą išorės apdailą Defender 110. Naujovės suteiks daugiau pasirinkimo laisvės vairuotojams, ieškantiems ypač pravažių ir komfortiškų visureigių.

Defender 130 Outbound yra neįtikėtinai geidžiamas Defender šeimos naujokas drąsiausiems mūsų klientams, kurie mėgsta leistis tyrinėti atokiausių vietų ir kuriems reikia didesnės krovinių gabenimo erdvės su penkių sėdimųjų vietų salono konfigūracija. Dėl unikalių dizaino patobulinimų ir erdvaus salono Defender 130 yra puikus galimybių ir praktiškumo derinys. 4 x 4 šeima įtiks kiekvienam: Defender 130 debiutuoja V8 jėgos agregatas, o naujoji County išorės apdaila atiduoda duoklę Defender ištakoms moderniu klasikiniu dizainu“, – sako Defender prekių ženklo vykdomasis direktorius Markas Cameronas.

Defender 130 Outbound

Naujasis Defender 130 Outbound išsiskiria precedento neturinčiu prabangaus salono ir galimybių bekelėje deriniu. Ši prailginto kėbulo versija bus siūloma tik su penkiomis sėdimosiomis vietomis. Aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės galės džiaugtis gerokai didesne bagažo erdve.

130 Outbound bagažo erdvė siekia įspūdingus 1 329 litrus arba net iki 2 516 litrų nuleidus antrosios eilės sėdynes. Ant beveik plokščių bagažinės grindų (1,267 metro ilgio matuojant nuo sėdynių iki dangčio) lengvai telpa viskas: pradedant hidrokostiumais ir įrangos krepšiais, baigiant stovyklavimo ir laipiojimo reikmenimis.

Unikalūs kėbulo išorės patobulinimai išskiria automobilį iš kitų Defender modelių. Buferių ir grotelių apdaila Shadow Atlas Matt atrodo subtiliai ir tikslingai, o šoninės ventiliacijos angos yra antracito spalvos. Papildomai galima įsigyti 20 colių blizgios juodos spalvos arba 22 colių Shadow Atlas Matt spalvos ratus.

Automobilis gali būti nudažytas Fuji White balta, Santorini Black juoda, Carpathian Grey ir Eiger pilkomis spalvomis. Norintiems, kad kėbulas būtų atsparesnis aplinkos poveikiui, siūloma automobilį padengti satinine apsaugine plėvele (išskyrus Fuji White spalvos modelius).

Vidaus apdailai galima pasirinkti skirtingiems gyvenimo būdams tinkamiausias medžiagas: prabangią Windsor odą arba patvarų Resist audinį. Visos medžiagos yra juodmedžio atspalvio, papildytos Ebony Morzine apmušalais, Robustec medžio plokštėmis, o firminė Defender skersinė priekinio skydelio sija padengta Satin Black Powder Coat Brushed medžiaga.

Salone daugybė dalykų padeda apsaugoti apdailos detales. Pavyzdžiui, patvarus guminis grindų kilimėlis gali būti nulenkiamas žemyn, kad apsaugotų buferį kraunant stambius ar sunkius daiktus. Papildomos dėtuvės patikimai saugo smulkius daiktus nepastebimose vietose, o papildomi tvirtinimo taškai ir naujas krovinių laikymo tinklas leidžia prieš kelionę patikimai pritvirtinti įvairią lauko įrangą.

Neišmatuojamas galimybes vairuojant visureigį suteikia Defender modeliuose jau išbandyta išmanioji visų varomųjų ratų ir Terrain Response 2 sistemos. Automobilyje taip pat standartiškai montuojama elektroninė pneumatinė pakaba ir diegiama Adaptive Dynamics sistema. 

Pažangios bekelės technologijos suteikia galimybę lengvai judėti bet kokia  danga, pneumatinė pakaba leidžia keisti prošvaisą iki 430 mm amplitudėje. Nesustabdomam visureigiui paklūsta iki 900 mm gylio brastos.

Defender 130 Outbound gali vilkti iki 3 000 kg. Tai reiškia, kad viską – nuo vandens motociklų ir valčių iki priekabų – galima tempti be rūpesčių. Prikabinimą palengvina pneumatinė pakaba: bagažinės dangčio viduje yra jungikliai, skirti galinės automobilio dalies aukščiui reguliuoti.

Defender 130 Outbound siūlomas su P400 benzininiu ir D300 dyzeliniu Ingenium varikliais. Abiejose galios sistemose įdiegta Mild Hybrid Electric Vehicle (MHEV) technologija užtikrina optimalią galią ir našumą.

Defender 130 V8

Besiplečianti Defender 130 gama pasipildė ypatingą našumą, komfortą ir universalumą suderinančia versija su 5 litrų darbinio tūrio V8 varikliu su mechaniniu kompresoriumi. 500 AG galią ir 610 Nm sukimo momentą išvystantis variklis leidžia visureigiui įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/val. greičio vos per 5,7 sekundės. Ši galios sistema aštuonviečio modelio asortimentą išplečia iki trijų – taip pat galima rinktis šešių cilindrų Ingenium benzininį P400 ir dyzelinį D300 motorus.

Yra galimybė rinktis Carpathian Grey pilkos arba Santorini Black juodos spalvos Defender 130 V8. Automobilį lengva atpažinti pagal tik V8 modeliuose montuojamas keturgubas dujų išmetimo angas. Modelyje taip pat montuojamas slankusis panoraminis stoglangis su kontrastiniu juodos spalvos stogu, V8 ženkleliai, matriciniai priekiniai LED žibintai su išskirtinės grafikos dienos šviesomis, tamsinti galiniai žibintai, vaizdą atspindintys galiniai stiklai bei 22 colių Satin Dark Grey tamsiai pilko lydinio ratlankiai.

Salone prabanga išsiskiria 14 krypčių elektra valdoma, šildoma ir ventiliuojama vairuotojo sėdynė su atminties funkcija. Ebony Windsor Leather oda, Dinamica zomša bei Robustec audiniu padengta sėdynė suteikia automobiliui dinamiškumo įspūdį. Jį sustiprina zomša aptrauktas šildomas vairas, Ebony Morzine stogo apdaila ir Satin Black medžiaga padengta skersinė priekinio skydelio sija.

Defender 130 V8 taip pat įdiegta keturių zonų klimato kontrolė ir Cabin Air Purification Plus oro valymo sistema,  sumontuotos šildomos trečiosios eilės sėdynės ir ventiliuojamos sėdynės antroje eilėje,  įrengta Meridian garso sistema, projekcinis Head-Up ekranas bei interaktyvus prietaisų skydelis.

Apdovanojimus laimėjusi informacijos ir pramogų sistema Pivi Pro valdoma per 11,4 colio įstrižainės jutiklinį ekraną, o visa programinė įranga atnaujinama nuotoliniu būdu. Visuose automobiliuose įdiegtos belaidės Apple CarPlay ir Android Auto sistemos. 

Rasti kelionės tikslą net ir atokiausiose pasaulio vietose leidžia integruota What3words navigacijos technologija, o mobiliuosius įrenginius galima įkrauti belaidžiu būdu. Alexa voice AI sistema leidžia balso komandomis intuityviai valdyti pagrindines automobilio funkcijas.

Išplėstas individualizavimas

Ieškantiems išplėstų automobilio individualizavimo galimybių, gamintojai siūlo Defender 110 modelį su naujuoju County išorės apdailos variantu. Originaliosios Defender County versijos įkvėpta išorė traukia dėmesį moderniai interpretuotais unikaliais apdailos elementais. Defender 110 County apdailą bus galima rinktis komplektuojant S, SE ir HSE specifikacijų modelius.

Be to, nuo 2023 metų pabaigos visuose Defender 90 ir aštuonviečiuose Defender 130 modeliuose bus montuojamas patogus krovinių zonos pagrindas. Jis leis efektyviau išnaudoti visą bagažinės erdvę. Dėl lygių bagažinės grindų bus galima sukurti papildomų vidinių daiktų laikymo vietų. 

Šį aksesuarą nuo 2023-ųjų pabaigos galės užsakyti ir dabartinių Defender 90 ar aštuonviečių Defender 130 savininkai. Tam tereiks kreiptis į vietines atstovybes.

Visus naujuosius Defender modelius užsakyti galima jau dabar.

 

 Jums turėtų būti įdomu


Automobilis

Toyota Proace: furgonas, kurį konstravo ir japonai

Toyota Proace: furgonas, kurį konstravo ir japonai

Komercinių automobilių srityje japonų gamintojas Toyota ne n...

Automobilis

Lexus NX:  laužantis stereotipus

Lexus NX: laužantis stereotipus

Po beveik nepasikeitusia išore slypi naujas automobilis. Vid...

Automobilis

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota įveikė dar vieną etapą kelyje į ateitį be anglies emi...