Menu
Kur naudojamas „MultiOne“ krautuvas?

Partnerio turinys 09.03.2023   

Kur naudojamas „MultiOne“ krautuvas?


Atsakymas į šį klausimą panašus, kaip ir atsakymas į klausimą „Kam jūs naudojate šveicarišką peiliuką?” Šveicarijos armijos peilis gali būti naudingas įrankis tiek kasdieniame gyvenime, tiek rimtose išgyvenimo situacijose. Jis turi daugybę galimų funkcijų, taip pat kaip ir krautuvai MultiOne. Krautuvuose derinama ne tik galia, bet ir mašinos universalumas, kompaktiškumas ir efektyvumas, o tai gali būti naudinga tiek kasdieniame gyvenime, tiek ir atliekant darbo užduotis. 

„MultiOne“ prekės ženklo krautuvai naudojami įvairiems tikslams. Įvairios ir jų pritaikymo galimybės – nekilnojamojo ir kito turto priežiūros, namų ūkių ir rangovų, žemės ūkio, kraštovaizdžio formavimo ir teritorijų priežiūros srityse. MultiOne yra vienos universaliausių mašinų rinkoje. 

Nekilnojamojo ir kitokio turto priežiūra 

Dėl nedidelio antžeminio poveikio ir lengvo valdymo MultiOne yra puikus įrankis nekilnojamojo turto priežiūros darbams atlikti.

Šarnyrinis mini krautuvas gali būti pritaikytas šluoti, pjauti, kelti, perkelti, valyti, maišyti, kasti, valyti sniegą ir kitoms užduotims vykdyti. 

Kompaktiški matmenys, šarnyrinė važiuoklė ir priekinė sėdimoji padėtis užtikrina puikų manevringumą ankštose erdvėse ir matomumą iš visų pusių. Didelis važiavimo greitis užtikrina didesnį mobilumą dideliuose plotuose, pavyzdžiui, modelio MultiOne 11.9 K važiavimo greitis siekia iki 35 km/val. 

Namų ūkiai ir rangovai

MultiOne yra universaliausias mini krautuvas šiandienos statyboms ir statybvietėms. Didelis manevringumas ir kompaktiški matmenys leidžia pasiekti vietas, kurių įprastiniai mechanizmai tiesiog negali pasiekti. Didelis MultiOne mobilumas padeda sutrumpinti darbo valandas, sumažinti išlaidas. Pasikeitus darbų technologijoms galima tiesiog pakeisti priedą ir turėti techniką, atitinkančią nuolat besikeičiančius rinkos pokyčius su minimaliomis išlaidomis. Vienas iš itin populiarėjančių priedų – saulės kolektorių valymo sistemos. 

Žemės ūkis 

Viena universali mašina, pritaikius atitinkamus priedus, gali būti skirta gyvuliams šerti, fermoms ir arklidėms valyti, dirvožemiui paruošti, sodui prižiūrėti ir kt. 

MultiOne gali lengvai atlikti įprastas žemės ūkio užduotis ir yra pakankamai kompaktiškas, kad galėtų dirbti pastatuose – fermose, į kurias sudėtinga patekti kitai technikai. 

Kraštovaizdžio formavimas ir teritorijų priežiūra 

MultiOne turi universalių priedų, skirtų gręžimui, kėlimui, kasimui, vejos priežiūrai, medžių ir krūmynų genėjimui, dirvožemio paruošimui ir kt. 

Kompaktiškas MultiOne krautuvas gali kelti ir krauti didelius kelių tonų didmaišius, plytų ir blokų padėklus bei kitas medžiagas bet kokioje vietovėje. 

5 priežastys, kodėl verta rinktis MultiOne

1. Ekonomija

Visi ieškome būdų sutaupyti. Darbų aikštelėje nepakanka vien sumažinti išlaidas. Svarbu didinti verslo pelningumą ir kad naudą dėl mažesnių sąnaudų pajaustų ir Jūsų klientai. Dėl MultiOne technikai prieinamų priedų gausos, darbų aikštelėje pakaks vos kelių mašinų, tad patirsite mažesnes ir bendrąsias sąnaudas.

2. Kompaktiškumas

Nesvarbu, ar darbus reikia atlikti uždarame kieme, ar turite nedaug vietos priekaboje – kompaktiška MultiOne technika pademonstruos visus savo privalumus. Krautuvai turi lanksčią jungtį, todėl staigūs posūkiai yra lengvai įveikiami. Šios mašinos dirbs ten, kur kita technika tiesiog netilptų. Kompaktiškos 4 ir 5 serijos mašinos yra vos 98 cm pločio!

3. Didelė keliamoji galia

Didelė MultiOne keliamoji galia pravers atliekant kraštovaizdžio formavimo darbus. Šios serijos mašinos išsiskiria ne tik komfortiškumu ir universalumu, bet ir įspūdinga keliamąja galia. Jums tikrai nepritrūks keliamosios galios įvairiems kraštovaizdžio tvarkymo darbams privačiuose ir komerciniuose sklypuose. Pavyzdžiui, modelio MultiOne pakėlimo nuo žemės galia 3280 kg, keliamoji galia tiesioje padėtyje 2620 kg, o stūmimo jėga 2650 kg.

4. Nedidelis kontaktinis plotas

Kitas MultiOne mašinų privalumas – nedidelis jų kontaktinis plotas. Krautuvai puikiai tinka lengvesniems profesionaliems darbams ar darbui apželdintose teritorijose, nes ratai neišdraskys vejos ir nepaliks gilių provėžų. 

5. Daugiau kaip 170 priedų

MultiOne mašinos suderinamos su daugiau kaip 170 priedų. Tai vienas iš pagrindinių MultiOne mini krautuvų privalumų! Nuo kelmų smulkintuvų iki universalių kaušų – tikrai rasite kiekvienam darbui tinkamiausią priedą. 

Pageidaujantys draugiškų aplinkai techologijų, gali rinktis nulinės emisijos elektrinį krautuvą.

Pamatyti ir sužinoti daugiau apie MultiOne krautuvus bus galima UAB Margučiai ekspozicijoje pavasarinėje parodoje Ką pasėsi... 2023

 Jums turėtų būti įdomu


Partnerio turinys

Metų pradžia – nuo vizito į „Pronar“ gamyklas

Metų pradžia – nuo vizito į „Pronar“ gamyklas

2024-uosius metus „Margučiai“ pradėjo nuo kelionės su ūkinin...

Partnerio turinys

AGCO atstovas: „Norime paneigti niekuo nepagrįstus gandus“

AGCO atstovas: „Norime paneigti niekuo nepagrįstus gandus“

Lietuvoje verslo reikalais lankėsi grupės AGCO, valdančios g...