Menu
Naujieji Volkswagen ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo atvyko į Lietuvą

Automobilis 20.01.2023   

Naujieji Volkswagen ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo atvyko į Lietuvą


Volkswagen Commercial Vehicles komanda džiaugiasi pagaliau pristačiusi savo ilgai lauktas naujienas, visiškai elektrinius ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo, visose Baltijos šalyse.

Penkių vietų ID. Buzz kainos Lietuvoje prasideda nuo 64 289 eurų, o erdvųjį ID. Buzz Cargo galima įsigyti nuo 60 349 eurų. 

 „Tai svarbus pasiekimas ne tik mūsų prekės ženklui, bet ir visai automobilių pramonei, atveriantis galimybę tiek privatiems klientams, tiek ir verslams elektrifikuoti savo transporto parką dar platesniu mastu“, – paaiškina Merli Ainsaar, Volkswagen Commercial Vehicles prekės ženklo vadovė Baltijos šalyse.

„Baltijos šalyse jau turime per 200 ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo užsakymų. Kelios bendrovės jau pasirinko ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo, dar daug verslų ruošiasi juos įtraukti į savo transporto parkus. Esame įsitikinę, kad po šiandienos pristatymo susidomėjimas naujaisiais mikroautobusais ir jų paklausa, atsižvelgiant į suteikiamus privalumus bei technologijas, tik augs. Tiesa, dėmesio jiems netrūko vos prasidėjus išankstiniams užsakymams, o pirmiesiems klientams jų automobiliai bus pristatyti jau nuo vasario mėnesio. Atsižvelgiant į didelę bendrą paklausą, dabar naujai užsakyti mikroautobusai klientus pasieks nuo kitų metų“, – priduria M. Ainsaar.

Pilnai įkrautas nuvažiuoja iki 425 km

Naujieji Volkswagen ID. Buzz gaminami naudojant modulinę elektromobilių platformą MEB ir pasižymi didžiausiais akumuliatoriais visoje ID. šeimoje. Ličio jonų įkraunamas akumuliatorius, kurio grynoji talpa siekia 77 kWh (bendroji talpa 82 kWh), tiekia elektrą ant galinės ašies sumontuotam 150 kW (204 AG) galios elektriniam varikliui, iš stovėjimo pozicijos išvystančiam 310 Nm sukimo momentą. Mikroautobusas vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 423 km (Cargo – iki 425 km) atstumą. 

Pakeliui į autonominį vairavimą: inovatyvios technologijos ir pagalbinės sistemos

Volkswagen ID. Buzz naudojamos pilnai integruotos naujausios kartos pagalbinės sistemos. Tarp jų – tokios inovatyvios tarpusavyje susijusios technologijos, kaip automatinis parkavimas su atminties funkcija naudojant anksčiau išsaugotus manevrus, Car2X apsikeitimo informacija sistema, kuri praneša apie pavojus ir kliūtis netoliese, bei naujausia Travel Assist sistema. Ji, savo galimybių ribose, ne tik atsižvelgia į kitų automobilių pateiktus duomenis ir įgalina pusiau autonominį vairavimą, bet ir pirmą kartą magistralėse keliaujant 90 km/val. ir didesniu greičiu gali padėti persirikiuoti į kitą eismo juostą. Gausiausios komplektacijos ID.Buzz turės net 30 skirtingų vairuotojo asistentų.

Erdvus ir patogus kiekvienai progai 

ID.Buzz antrąją sėdynių eilę galima judinti pirmyn ar atgal 150 mm atstumu, nulenkti visus, 1/3 ar 2/3 jų atlošų. Už galinių sėdynių atsiveria erdvus krovinių skyrius. Jo talpa iki standartiškai sumontuoto bagažo uždangalo siekia 1 121 l, o nulenkus galinę sėdynę ši erdvė išsiplečia iki 2 205 l.  

Volkswagen ID. Buzz Cargo modelyje priekinės sėdynės standartiškai yra atskirtos nuo krovinių skyriaus fiksuota pertvara. Pastarojo talpa siekia 3,9 m3, čia lengvai telpa du europadėklai, kuriuos tarp ratų arkų galima statyti tiek išilgai, tiek šonu. Didžiausias krovinių skyriaus ilgis grindų lygyje siekia 2,20 metro, didžiausias krovinio plotis – 1,73 metro. Mikroautobusu galima vežti iki 650 kg svorio krovinį. 

Pažangios šviesų technologijos

Naujojo Volkswagen ID. Buzz priekiniai LED žibintai naktį gali paversti diena. Tarp priekinių žibintų esanti plona LED juosta taip pat švyti. Gale ID. Buzz turi horizontaliai išdėstytus galinius LED žibintus, kurie pirmą kartą Volkswagen Commercial Vehicles modelyje vienas su kitu sujungti šviesos juosta.

Skaitmeninis ir visada prisijungęs

Priešais vairuotoją esantis skaitmeninis prietaisų skydelis Digital Cockpit turi erdvų 5,3 colio įstrižainės ekraną. Automobilio priekinės panelės centre įsitaisiusi informacijos ir pramogų sistema su dideliu lietimui jautriu ekranu. Standartiškai montuojama Ready 2 Discover sistema turi 10 colių įstrižainės ekraną, o papildomai pasirenkamos Discover Pro navigacijos ekranas yra net 12 colių įstrižainės. Į bazinę informacijos ir pramogų sistemos versiją įeina tokios paslaugos, kaip We Connect ir We Connect Plus, App-Connect įskaitant išmaniojo telefono sąsają App-Connect Wireless bei skaitmeninis radijas DAB+. ID. Buzz Cargo versijoje App Connect ir DAB+ galima užsisakyti papildomai.

 Jums turėtų būti įdomu


Automobilis

Toyota Proace: furgonas, kurį konstravo ir japonai

Toyota Proace: furgonas, kurį konstravo ir japonai

Komercinių automobilių srityje japonų gamintojas Toyota ne n...

Automobilis

Lexus NX:  laužantis stereotipus

Lexus NX: laužantis stereotipus

Po beveik nepasikeitusia išore slypi naujas automobilis. Vid...

Automobilis

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota įveikė dar vieną etapą kelyje į ateitį be anglies emi...