Menu
Pristatytas naujasis Defender 75th Limited Edition modelis

Automobilis 26.09.2022   

Pristatytas naujasis Defender 75th Limited Edition modelis


1948-aisiais Amsterdamo automobilių parodoje buvo pristatytas pirmasis Land Rover Defender automobilis. Legenda virtęs modelis šiemet pasitinka 75-ąjį jubiliejų, tad šia proga pristatytas ypatingas jo leidimas Defender 75th Limited Edition, kuris gali būti tiek trejų (90 kėbulo tipas), tiek penkerių (110 kėbulo tipas) durelių. Jis išsiskiria unikaliomis išorės dizaino detalėmis, ikoniška Grasmere Green žalia spalva, papildomais ratais ir savita vidaus apdaila.

„Per 75 metus daugelis šio unikalaus modelio atributų savaime tapo ikonomis. Dabar daugybė Defender gerbėjų Baltijos regione turi nuostabią galimybę įgyvendinti savo svajonę, nes automobilis įkūnija ryškiausias visų laikų Defender savybes ir turi modernaus visureigio galimybes“, – pažymi  Jaguar Land Rover Baltics rinkodaros vadovas Jakubas Brodewiczius.

Būdingos detalės

Automobilio išorės apdailoje į akis iš karto krenta pirmą kartą šiam modeliui panaudota Grasmere Green spalva. Ji skirta tik 75th Limited Edition serijai. 

Išsiskiria ir 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai – jie taip pat padengti Grasmere Green spalva, o prie bendros stilistikos priderinti ir centriniai gaubteliai. Išorės patobulinimus užbaigia unikalūs 75 metų jubiliejų žymintys grafiniai elementai, Ceres Silver buferiai bei poliarizuoti langai.

Patvarus ir universalus Defender salonas taip pat papildytas panašiomis detalėmis: automobilį kertantis centrinis tunelis išklotas pašiaušta Grasmere Green spalvos kilimine danga, o galinė tunelio dalis papuošta lazeriu graviruotomis detalėmis. 

Riboto leidimo modelio sėdynės aptrauktos trinčiai atsparesne, vandeniui nepralaidžia Resist Ebony medžiaga, o šoninės centrinės konsolės detalės priekyje pagamintos iš Robustec medžiagos – tvirčiausio Defender naudojamo audinio.

75th Limited Edition modelis komplektuojamas kaip aukščiausių specifikacijų HSE versija. Jame įdiegtos naujoviškos technologijos apima 3D apžvalgos kamerų sistemą, konfigūruojamą Terrain Response automobilio važiavimo parinkčių sistemą, taip pat Meridian garso sistemą, matricinius LED priekinius žibintus, Pivi Pro informacijos ir pramogų sistemą su 11,4 colio įstrižainės centriniu ekranu, projekcinį vairuotojo Head-Up“ekraną ir belaidį išmaniųjų įrenginių įkroviklį.

Visi 75th Limited Edition modeliai taip pat turi sulankstomą medžiaginį stogą arba pasirinktinai siūlomą slankiojantį panoraminį stogą, o ypatingą komfortą užtikrina šildomos, 14 krypčių elektra reguliuojamos vairuotojo ir keleivio sėdynės, turinčios padėties atminties funkciją. 

Automobiliuose taip pat montuojamas šildomasis vairas ir trijų zonų klimato kontrolės sistema. Papildomai gali būti sumontuotas elektra atlenkiamas vilkimo kablys bei universalios, visiems sezonams pritaikytos padangos.

„Naująjį Defender pamėgo klientai visame pasaulyje, tad jo paklausa išlieka nepaprastai didelė. Šis naujas riboto leidimo modelis atspindi pastarųjų 75 metų dvasią savo spalvomis bei detalėmis ir sujungia jį su inovatyviomis technologijomis, tokiomis kaip hibridinė elektrifikuota galia, konfigūruojama Terrain Response sistema, programinės įrangos naujinimai belaidžiu būdu ir neprilygstamos visureigio galimybės“, – sako Defender gyvavimo ciklo vyriausiasis inžinierius Stuartas Frithas.

Po variklio dangčiu montuojamos galingos ir našios galios sistemos. P400e versija, siūloma 110 tipo kėbulo modeliuose, išsiskiria iš tinklo įkraunama hibridine technologija (angl. Plug-in Electric Vehicle, PHEV). 

Ji papildo P400 bei D300 Ingenium šeimos benzininį ir dyzelinį variklius su švelniojo hibrido sistema (angl. Mild Hybrid Electric Vehicle, MHEV). Kaupdamos ir dar kartą panaudodamos lėtėjimo ar stabdymo metu išsiskiriančią energiją, šios jėgainės pasižymi optimaliu galios ir ekonomiškumo santykiu.

Unikaliai progai skirta kolekcija

75th Limited Edition modelio unikalumas neabejotinai lems jo populiarumą tarp Defender kolekcininkų, todėl, švenčiant šią istorinę akimirką, Land Rover pristatė ir naują gyvenimo būdo prekių seriją. Grasmere Green spalvos tema paženklintoje naujoje kolekcijoje – ypač platus prekių asortimentas. Į ją, pavyzdžiui, įeina unikalus minimalistinio stiliaus laikrodis su dviem dirželiais, funkcionali kuprinė ir drabužiai su išskirtine 75 metų grafika ir ypatingomis detalėmis.

Defender yra laimėjęs daugiau nei 50 pasaulinių apdovanojimų. Šis modelis buvo pripažintas geriausiu 2020 metų Top Gear automobiliu, yra pelnęs geriausio 2021 metų MotorTrend,  2020 metų Autocar visureigio titulus, taip pat yra gavęs 5 žvaigždučių „Euro NCAP“ saugumo įvertinimą.

Land Rover gimė išleidus vieną automobilį. Šiandien gamintojo visureigių šeima liudija modernią naujovių dvasią, kuri būdinga Land Rover daugiau nei septynis dešimtmečius. Defender, Discovery ir Range Rover prekių ženklų šeimos suteikia neprilygstamų galimybių, universalumo ir prabangos jų naudotojams – tai puikus pagrindas dar 75 sėkmės metams.

 Jums turėtų būti įdomu


Automobilis

Toyota Proace: furgonas, kurį konstravo ir japonai

Toyota Proace: furgonas, kurį konstravo ir japonai

Komercinių automobilių srityje japonų gamintojas Toyota ne n...

Automobilis

Lexus NX:  laužantis stereotipus

Lexus NX: laužantis stereotipus

Po beveik nepasikeitusia išore slypi naujas automobilis. Vid...

Automobilis

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota pristatė vandenilio kuro elementais varomą Hilux prototipą

Toyota įveikė dar vieną etapą kelyje į ateitį be anglies emi...