Menu
Pasaulinio lygio išmanieji telefonai profesionalams

Partnerio turinys 21.10.2021   

image for article


Nesvarbu, ar esate ūkininkas, dirbantis nuo aušros iki sutemų, statybininkas, kuriam reikia nenutrūkstamai veikiančio telefono statybvietėje, ar nuolat skubantis kurjeris. Cat tvirti išmanieji telefonai – tai žodžių „patvarus“ ir „patikimas“ įsikūnijimas.

Puikiai žinome, kad nėra dviejų vienodų dienų ūkyje, todėl sukūrėme keletą išmaniųjų telefonų, kurie gali atlaikyti bet kokius iššūkius: nuo telefonų, turinčių didelį ekraną ir šiluminio vaizdo funkciją, iki telefonų, kurie kovoja su bakterijų dauginimusi.

2020 m. pelnę „Metų tvirtų įrenginių gamintojo“ apdovanojimą, ir toliau pirmaujame padidinto atsparumo mobiliųjų technologijų srityje. Mūsų visi naujausi išmanieji telefonai specialiai sukurti taip, kad atlaikytų sunkiausius išbandymus.

Kiekvienas Cat telefonas buvo griežtai išbandomas, kad įsitikintume, jog jie gali ištverti beveik viską. Visiems mūsų įrenginiams suteikta IP68 atsparumo kategorija, o tai reiškia, kad jie atsparūs dulkėms ir vandeniui iki 1,5 metro gylio, panardinti 35 minutes. Kad atitiktų griežtas karines specifikacijas (MIL-SPEC 810H), telefonai buvo mėtomi ant kieto plieno iš 1,85 metro aukščio; išbandomi staigiais temperatūros pokyčiais, veikiant iki -25 ° C temperatūrai ir sūriai miglai. Taigi, kad ir koks būtų jūsų darbas – Cat telefonas gali su tuo susidoroti.

Visi Cat telefonų ekranai apsaugoti Corning® Gorilla® Glass stiklu, kuris reaguoja į pirštines ir šlapius pirštus, todėl telefoną galite naudoti net per stiprų lietų arba mūvėdami storas pirštines. Itin ryškiuose Full HD (FHD) ekranuose vaizdai – aiškūs, o tekstai lengvai įskaitomi net ir akinančioje vidurdienio saulėje.

Cat S62 Pro –  patikimas darbo telefonas

Cat S62 PRO yra pirmaujantis pramonėje išmanusis telefonas su profesionalios klasės FLIR Lepton 3.5 šiluminiu jutikliu, kuris 4 kartus padidina šiluminių pikselių skaičių. Ir visa tai tam, kad vaizdas būtų ryškesnis ir detalesnis nei bet kada anksčiau.

Šiluminis vaizdas suteikia visiškai naujas galimybes dirbant lauke: nuo gyvulių paieškos tamsoje iki gedimų aptikimo įrenginiuose, o tai gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų. FLIR patentuota MSX technologija perdengia tradicinę vaizdo kamerą su šiluminio vaizdo kamera ir taip sukuria kur kas aiškesnį ir labiau atpažįstamą vaizdą.

Cat ® S42 H+ – būtiniausias darbo telefonas

Cat S42 H+ nustato naujus mobiliųjų telefonų higienos standartus. Papildėme Cat S42 karinio lygio korpusą Addmaster's Biomaster® sidabro jonais, kad būtų užkirstas kelias bakterijų dauginimuisi 99% per 24 valandas (ISO 22196). Taip pat, norėdami likti visiškai ramūs, Cat S42 H+ galite reguliariai valyti karštu muiluotu vandeniu arba cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rankų dezinfekavimo priemonės ar balikliai.

Neslystanti guminė Cat S42 H+ konstrukcija yra tvirta, nereikalaujanti jokių papildomų apsauginių dėklų. Ilgesnis baterijos veikimo laikas ir specialus „Push To Talk“ mygtukas padeda palaikyti ryšį, nesvarbu, ar dirbate komandoje, ar vienas laukuose.

Norėdami sužinoti daugiau, kaip tvirtas Cat telefonas gali pasitarnauti jums bei rasti artimiausią jo pardavimo vietą, apsilankykite interneto svetainėje catphones.com.

Cat S62 Pro – patikimas darbo telefonas

• Profesionali šiluminio vaizdo kamera su įdiegtu FLIR Lepton 3.5 jutikliu, kuris 4 kartus padidina šiluminių pikselių skaičių

• Daugiau nei tvirtas: IP68 ir IP69 ir Mil-Spec 810H atsparumo kategorijos: atsparus vandeniui iki 1,5 m, dulkėms, kritimui iš 1,8 m aukščio, vibracijai, smėliui, sūriai miglai ir slėgiui

• Ilgesnis baterijos veikimo laikas – iki 2 dienų (4000 mAh)

• Ryškus 5,7 colio FHD+ 18: 9 ekranas, apsaugotas Gorilla Glass 6 stiklu

• Ekranas atpažįsta prisilietimus mūvint pirštines ir yra įskaitomas ryškioje saulės šviesoje

• 128 GB pastoviosios atminties (ROM), padidinama naudojant microSD ™ kortelę iki 256 GB (1x SIM + 1x microSD / 2x SIM)

Cat ® S42 H+ – būtiniausias darbo telefonas

• Visi išoriniai šio produkto komponentai buvo sumaišyti su sidabro jonų pagrindu pagamintu antimikrobiniu priedu, kad būtų užtikrinta išskirtinė apsauga nuo bakterijų (ISO 22196)

• Ilgesnis baterijos veikimo laikas – iki 2 dienų (4200 mAh)

• Daugiau nei tvirtas: IP68 ir IP69 ir Mil-Spec 810H atsparumo kategorijos: atsparus vandeniui iki 1,5 m, dulkėms, kritimui iš 1,8 m aukščio, vibracijai, smėliui, sūriai miglai ir slėgiui

• Didesnis, ryškesnis jutiklinis ekranas (5,5 colio, 18,9 HD+)

• Ekranas atpažįsta prisilietimus mūvint pirštines ir yra įskaitomas ryškioje saulės šviesoje

• Greitesnis NFC ryšys, Bluetooth 5.0, dviejų juostų WiFi (2,4 GHz + 5 GHz) patobulinta vaizdo kamera (13 megapikselių)

• Didesnė atmintis (3 GB operatyviosios atminties (RAM) + 32 GB pastoviosios atminties (ROM)

 Jums turėtų būti įdomu


Partnerio turinys

„Agrokoncerno grupės“ loterijoje – vertingas BEDNAR technikos prizas

Norėdama Lietuvos ūkininkams atsidėkoti už lojalumą ir pasit...

Partnerio turinys

DOJUS įmonių grupės valdyboje – naujas narys

DOJUS įmonių grupė, vykdanti žemės ūkio, miškų bei komunalin...