Menu
SIA’PRO – nauja Prancūzijos paroda 2025 m.

Naujienos 03.06.2024   

SIA’PRO – nauja Prancūzijos paroda 2025 m.


French Farming Press paskelbė daugiau detalių apie naują žemės ūkio technikos parodą Paryžiuje, kuri pavadinta SIA’PRO. Paroda veiks tris dienas nuo kitų metų vasario 23 d. parodų centre Le Bourget, Prancūzijos sostinės šiaurėje. 

SIA’PRO vyks kartu su SIA, kuri organizuojama prie Versalio vartų. Anot organizatoriai Comexposium ir CENECA (Centre National des Expositions et Concours Agricol) abi parodos turėtų papildyti viena kitą ir padėti švęsti Prancūzijos žemės ūkį.

Anonsuojama, kad  SIA’PRO parodoje nemažai dėmesio bus skirta robotikos, duomenų naudojimoi ir valdymo inovacijos, ir žinoma, kaip įprastai žemės ūkio technikos naujovėms.

Kalbėdamas apie naują parodą Prancūzijoje, Jérôme'as Despey, Salon International de l'Agriculture prezidentas ir CENECA prezidentas, pabrėžia: „Šios dvi parodos vyks dviejose skirtingose vietose, tačiau siekiant vieno tikslo –didinti žemės ūkio matomumą ir poveikį nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje. Kadangi parodai reikia nemažai erdvės, SIA’PRO startuoja Paryžiaus Le Bourget parodų centre. Sudarysime puikias sąlygas žemės ūkio porfesionalų susitikimams ir svarbių pokyčių žemės ūkyje diskusijoms“.

Ar naujas renginys gali pakeisti SIMA? Apie planą dėl šios parodos užsiminėme vasarį. Į šį klausimą dar neturime oficialaus atsakymo, bet bet atrodo, kad taip ir bus.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Väderstad plečia gamyklą ir didina produktyvumą iki 10 000 mašinų

Väderstad plečia gamyklą ir didina produktyvumą iki 10 000 mašinų

Švedijos kompanija baigė 12 600 kv.m. ploto priestato statyb...

Naujienos

Lemken atnaujina gamybą po kibernetinės atakos

Lemken atnaujina gamybą po kibernetinės atakos

Lemken atnaujina gamybą po gegužės pradžioje įvykusios kiber...