Menu
Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

Technikos naujienos 08.06.2022   

image for article


Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leidžia matyti kiaurai priekyje esantį priedą. Naujovė eliminuoja akląsias zonas priešais priekinį krautuvą.

Tai laikoma pirmąja tokio pobūdžio saugumo sistema. Jos veikimas pagrįstas kameromis, esančiomis mašinos viršuje ir apačioje bei vaizdo įrašais priešais kaušą. Naudodama lenktos projekcijos modelį patentuota sistema kabinos monitoriuje realiuoju laiku rodo kombinuotus vaizdus. Operatorius bet kuriuo metu ekrane gali matyti, kas vyksta akloje zonoje už kaušo.

Gamintojas teigia, kad ši parinktis naudinga įvairiems žemės ūkio darbams, pavyzdžiui, sunkvežimiams pakrauti, taip pat grūdų, siloso, mėšlo ir ryšulių krovimo darbams.

Naujoji sistema galima užsakyti ir įrengti gamykloje visuose Doosan DL-7 modeliuose, įskaitant populiarius ūkininkų ir rangovų modelius (DL250-7, DL280-7, DL320-7 ir DL380-7). Be to, kompanijos atstovai gali atnaujnti ir senesnius modelius. Tai atsieitų apie 2 400 eurų (įskaitant vaizdo kameras, monitorių ir darbą). Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Vienuolikos tonų pievų atnaujinimo volas

Teigiama, kad Golem 540, kurį gamina čekų gamintojas SMS, yr...

Technikos naujienos

Didesnis našumas su Kverneland f-drill

Kompanija Kverneland siūlo padidinti darbo našumą su traktor...

Technikos naujienos

Prikabinami Amazone Precea sėjamųjų modeliai

Amazone tikslios sėjos mašinų asortimentą papildė prikabinam...