Menu



John Deere ir DeLaval įkūrė Pieno tvarumo centrą

Naujienos 23.10.2024   

John Deere ir DeLaval įkūrė Pieno tvarumo centrą


Šį menėsį kompanijos John Deere ir DeLaval pristatė Pieno tvarumo centrą – novatorišką skaitmeninę sistemą, kuria siekiama pagerinti pieninkystės ūkių efektyvumą ir tvarumą.

Pernai bendra iniciatyva sukurtas Pieno tvarumo centras sujungia augalininkystės ir gyvulininksytės ūkių efektyvumo duomenis į vieningą platformą, padedančią ūkininkams optimizuoti savo veiklą ir sumažinti poveikį aplinkai, taip pat patenkinti augančius tvarios pieno gamybos valdymo poreikius.

Pieno gamintojai gali naudotis debesiu pagrįstu Pieno tvarumo centru, kad galėtų stebėti maisto medžiagų efektyvumą ir CO2e (anglies dioksido ekvivalentus) savo ūkyje (bandoje ir laukuose). Platforma renka duomenis apie gyvulius ir pasėlius bei suteikia įžvalgų, padedančių ūkininkams efektyviai naudoti maisto medžiagas ir sumažinti rankinio duomenų įvedimo poreikį. Ūkininkai taip pat suteikti prieigą prisijungti prie platformos konsultantams, pardavimo partneriams, veterinarams ir kitoms susijusioms pusėms.

Pieno tvarumo centras yra prieinamas visiems pieno gamintojams, nepriklausomai nuo to, kokių prekės ženklų žemės ūkio techniką, melžimo įrangą ar bandos valdymo programinę įrangą jie naudoja. Šiuo metu platforma yra nemokama, skirta tam tikram skaičiui JAV, Nyderlandų ir Vokietijos pieno gamintojų. Netrukus planuojama plėtra ir kitose Europos šalyse. Papildomi vartotojai kitose šalyse bus pridedami palaipsniui.



Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Versatile mini 60 metų – pristato riboto leidimo jubiliejinius traktorius

Versatile mini 60 metų – pristato riboto leidimo jubiliejinius traktorius

Kanados traktorių gamintojas Versatile pažymi 60 metų trakto...

Naujienos

TAFE pradėjo Deutz variklių gamybą Indijoje

TAFE pradėjo Deutz variklių gamybą Indijoje

Indijos žemės ūkio technikos gamintoja TAFE (Tractors and Fa...

Naujienos

Istorinis Zetor sprendimas: traktorių gamyba iškeliauja iš Europos

Istorinis Zetor sprendimas: traktorių gamyba iškeliauja iš Europos

Čekijos traktorių gamintojas Zetor priėmė vieną reikšmingiau...



Ši svetainė naudoja slapukus.

Šioje svetainėje naudojami analitiniai ir techniniai slapukai. Paspausdami mygtuką "Sutinku", leidžiate juos naudoti. Paspaudus mygtuką "Nesutinku", analitiniai slapukai nebus naudojami.

Slapukų politika