Menu
Väderstad plečia gamyklą ir didina produktyvumą iki 10 000 mašinų

Naujienos 17.06.2024   

Väderstad plečia gamyklą ir didina produktyvumą iki 10 000 mašinų


Švedijos kompanija baigė 12 600 kv.m. ploto priestato statybą savo gamykloje Vaderstade. 2024 m. antrąjį pusmetį naujose gamybinėse patalpose bus pilnai įrengtos nauja dažymo linija ir papildomos surinkimo linijos. Numatytas tikslas – Vaderstade per metus pagaminti 10 000 mašinų.

Šiuo metu sunkumų patiria visas žemės ūkio sektorius. Grūdų kainos sumažėjo, palūkanų normos yra didelės, dėl geopolitinių konfliktų ir klimato kaitos padidėjo neapibrėžtumas ir nepastovumas. Väderstad nėra išimtis. „Tačiau žvelgdami į ateitį vis tiek matome teigiamą ilgalaikę viso žemės ūkio ir Väderstad, kaip kompanijos, raidą. Siekiant užtikrinti paklausą atitinkančius gamybos pajėgumus, 2023 m. pradėta gamyklos Vaderstade plėtra, jos plotą padidinant 12 600 kvadratinių metrų. Tai atitinka mūsų ilgalaikio augimo tikslus ir bus naudinga tiek mūsų klientams, tiek prekybos atstovams, laikui bėgant ji padės sukurti daugiau darbo vietų ir sukurs efektyvesnį gamybos srautą“,– sako Henrik Gilstring, Väderstad Group generalinis direktorius.

Statybos darbai jau baigti ir naujose patalpose įrengiamos Proceed ir Tempo sėjamųjų surinkimo linijos, taip pat visiškai naujai dažymo linija. Planuojama, kad visi šie gamybiniai įrenginiai pradės veikti visu pajėgumu 2025 m.

„Per pastaruosius porą metų pristatėme keletą naujų produktų, tokių kaip mūsų nauja Proceed koncepcija ir sėjamoji Seed Hawk 600-900C, skirta Europos ir tarptautinėms rinkoms, abi sėjamosios bus pradėtos gaminti 2025 m. Gamyklos plėtra padės mums patenkinti šių mašinų ir kelių kitų produktų paklausą“, – sako Mikael Peiponen, Väderstad vyresnysis viceprezidentas užsakymų pristatymui.

Šiuo metu gamykla Vaderstade gamina techniką visiems pasauliniams pardavimo regionams, išskyrus Šiaurės Ameriką, kur pagrindinė gamybos dalis sutelkta gamyklose Langbanke, Kanadoje ir Wahpetone, JAV.

Užbaigus gamyklos plėtrą, bendras kompanijos gamybinis plotas Vaderstade (Švedijoje) bus apie 70 000 m2.Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Joskin investuoja į gamybos plėtrą

Joskin investuoja į gamybos plėtrą

Srutų ir mėšlo transportavimo bei paskleidimo ir kitos įrang...

Naujienos

Įmonė Agrokoncernas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos žaliuoju aljansu

Įmonė Agrokoncernas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos žaliuoju aljansu

Agrokoncernas stiprina partnerystes su šalies mokslininkais...

Naujienos

Dotnuva Baltic pristato juostinę sėjamąją SUMO

Dotnuva Baltic pristato juostinę sėjamąją SUMO

Dotnuva Baltic toliau pildo atstovaujamos technikos portfelį...