Menu
Universali savivartė puspriekabė Fliegl ZHKA 350

Naujienos 22.05.2024   

Universali savivartė puspriekabė Fliegl ZHKA 350


Sunkvežimių naudojimas žemės ūkyje yra svarbus norint greitai ir efektyviai pervežti didelius kiekius. Kompanijos Fliegl teigimu, nauja puspriekabė savivartis ZHKA 350 yra ne tik lengvo svorio, bet ir užtikrina maksimalų transportavimo efektyvumą.

Plėsdama priekabų asortimentą, Fliegl Agrartechnik pristatė savivartę puspriekabę ZHKA 350. Dviejų ašių galinė savivartė puspriekabė turi aliuminio kebulą ir siūlo nemažai naudingų funkcijų, didinančių jos universalumą.

Pakrauto Fliegl ZHKA 350 savivarčio svoris gali siekti apie 31 t, tuščios – 6 tonos, priklausomai nuo komplektavimo įrangos. 930 cm ilgio aliuminio puspriekabės kėbulas platėja į galą. Tai palengvina visų žemės ūkyje vežamų krovinių iškrovimą. Net drėgnos medžiagos, tokios kaip mėšlas ar silosuojama masė, kuri lengvai nuslysta. Skystis neišteka, nes korpusas yra visiškai sandarus.

ZHKA 350 su guma uzsandarinta galine sienele tinka įvairiems kroviniams, įskaitant grūdus ir net rapsus, transportuoti.

Pneumatinė pakaba užtikrina labai sklandų važiavimą kelyje. Priklausomai nuo greičio konfigūracijos, montuojamos 600/55 R26.5 padangos 60 km/val. arba 24 R20.5 padangos 80 km/val. greičiui.

Kroviniui pritvirtinti ZHKA 350 standartiškai tiekiamas su tentų platforma. Galimas papildomas hidraulinis TopLift Light sulankstomas gaubtas. Sulankstomas gaubtas paprastai ir greitai uždengia krovinį bei, priklausomai nuo komplektacijos varianto, gali būti patogiai valdomas iš operatoriaus sėdynės nuotolinio valdymo pulteliu.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Väderstad plečia gamyklą ir didina produktyvumą iki 10 000 mašinų

Väderstad plečia gamyklą ir didina produktyvumą iki 10 000 mašinų

Švedijos kompanija baigė 12 600 kv.m. ploto priestato statyb...

Naujienos

Lemken atnaujina gamybą po kibernetinės atakos

Lemken atnaujina gamybą po kibernetinės atakos

Lemken atnaujina gamybą po gegužės pradžioje įvykusios kiber...