Menu
Väderstad TopDown su E-services laimėjimas

Įvykiai 16.11.2023   

Väderstad TopDown su E-services laimėjimas


Švedijos kompanija Väderstad didžiuojasi universaliu skutikliu TopDown su E-Services, laimėjusiu Farm Machine 2024 apdovanojimą žemės dirbimo kategorijoje. Šio apdovanojimo laimėtojas paskelbtas vykstančioje parodoje Agritechnica Hanoveryje, Vokietijoje.

Ūkio Mašinos (Farm Machine) laimėtojus renka žiuri, atstovaujanti 16 žemės ūkio žurnalų iš visos Europos.

„Šis apdovanojimas yra patikimas įrodymas, kad TopDown ir Opus su E-Services gali būti būtina technika ūkininkams, norintiems dar labiau optimizuoti savo žemės dirbimą. Apdovanojimas svarbus ir tuo, kad juo gali didžiuotis daugybė Väderstad darbuotojų, kurie per daugelį metų dalyvavo vykdant TopDown projektą skirtingose pareigose. Kaip ir viskas, ką mes padarome čia, įmonėje Väderstad, šis apdovanojimas yra komandinių pastangų rezultatas“, – sako Wolfram Hastolz, Väderstad žemės dirbimo produktų vadovas.

TopDown 400-700 ir Opus 400-700 su E-Services leidžia naudoti žemėlapius automatiniam technikos nustatymui nestabdant važiavimo. Tai reiškia, kad ūkininkas prieš išvažiuodamas į lauką gali užprogramuoti, kaip atskiri darbiniai elementai (diskai, noragai, lyginimo agregatas ir tankinimo volas) turėtų veikti konkrečiose lauko vietose, atsižvelgiant į, pvz., dirvožemio tipą ar lauko charakteristikas.

„Kitas žingsnis po įterpiamos kintamos sėklų ir trąšų normos, būtų tokio paties sprendimo taikymas ir žemės dirbimui. Šiuo atveju taupymo galimybės pasireiškia pagal taisyklę „ne daugiau, kiek būtina ir kiek įmanoma, mažiau“. Vieni optimizavimo privalumų būtų dyzelino taupymas ir sveikesnis dirvožemis, kiti – galimybė padidinti darbinį greitį ir sumažinti dėvėjimąsi. Tai atveria kelią į autonominio ūkininkavimo ateitį“, – tvirtina W.Hastolz.

TopDown ir Opus su E-Services galima įsigyti nuo 2023 spalio, o pirmieji skutikliai su šia įranga bus pristatyti ūkininkams 2024 m. pradžioje.Jums turėtų būti įdomu


Įvykiai

Metų traktorius 2024 – Claas Xerion 12.650 Terra Trac

Metų traktorius 2024 – Claas Xerion 12.650 Terra Trac

Vakar Hanoverio parodų centre prasidėjusioje Agritechica įvy...

Įvykiai

Agritechnica 2023 suka žaliuoju kursu

Agritechnica 2023 suka žaliuoju kursu

Jau šį sekmadienį duris atversianti paroda Agritechnica 2023...

Įvykiai

200-tasis traktorius 2023 -asiais – John Deere 9RX

200-tasis traktorius 2023 -asiais – John Deere 9RX

Vakar Biržų rajone augalininkystės ūkį valdantį Virgutį Cibą...