Menu
Naujos unikalios Yokohama hibridinės padangos, nauja serija ir tarptautinė ekspertų komanda

Naujienos 05.10.2023   

Naujos unikalios Yokohama hibridinės padangos, nauja serija ir tarptautinė ekspertų komanda


Yokohama Off-Highway Tyres (YOHT) grįžta į Agritechnica 2023 (lapkričio 12–18 d.), kurioje pristatys padangų sprendimus, skirtus naudoti žemės ūkyje ir bekelėje. YOHT ekspozicijoje bus demonstruojamas platus asortimentas su Aljanso prekės ženklu. Padangų gamoje yra naujoviškų ir technologiškai pažangių padangų, tokių kaip Alliance Agri Star II (nauja serija!) traktoriams, Alliance 590 radialinė flotacinė padanga padargams ir Alliance 389+ flotacinė padanga priekaboms.

Naujos padangos ir tarptautinė komanda

Taip pat bus pristatytas traktoriams skirtų naujoviškų hibridinių padangų prototipas. Specialios šiai padangai gaminti naudojamos technologijos sėkmingai mažina skirtumus tarp laukams ir keliams skirtų padangų, todėl jos puikiai tinka naudojimui laukuose, transportavimui keliais ir pasižymi išskirtinai ilgu naudojimo laiku. 

„Mūsų tarptautinė padangų ekspertų komanda nekantriai laukia susitikimų su visais parodos lankytojais. Agri Star II pasižymi kelių sluoksnių naudojimo technologija ir flotacijos technologija, kuri naudojama Alliance 590 ir Alliance 389+ padangose, todėl užtikrinamas ilgalaikis sukibimas, ilgas naudojimo laikas ir efektyvi dirvos apsauga – tai savybės, kurioms mūsų stende skiriamas išskirtinis dėmesys“ – sako Angelo Noronha, ‎Europos padalinio Yokohama Off-Highway Tires prezidentas.

Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) projektuoja, kuria, gamina ir parduoda žemės ūkio, miškininkystės, statybos, pramonės, žemės rausimo, kasimo ir uosto bei kitai komercinei technikai skirtas padangas. YOHT priklauso tokie visame pasaulyje žinomi prekių ženklai, kaip Alliance, Galaxy ir Primex, o pati įmonė veikia daugiau nei 120 šalių. YOHT, kurios skirtingų gaminių asortimente – daugiau nei 4000 unikalių prekių, yra gerai žinoma dėl galimybės pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės konkretiems darbams skirtas ir pagal paskirtį pagamintas padangas.

 

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Skaitykite pirmąjį šių metų Profi Lietuva numerį

Skaitykite pirmąjį šių metų Profi Lietuva numerį

Štai ir sulaukėme 25-tojo Pofi Lietuva numerio. Pirmojo šiai...

Naujienos

Paprasta akmenų surinkimo sistema

Paprasta akmenų surinkimo sistema

Jei turite keturratį ir turite problemų su akmenimis, Stonel...

Naujienos

Šiemet SIMA neįvyks

Šiemet SIMA neįvyks

Prancūzijos žemės ūkio technikos parodos organizatoriai pask...