Menu



Grimme perka Lenkijos įmonę Agrarada

Naujienos 03.07.2023   

Grimme perka Lenkijos įmonę Agrarada


Lenkijos žemės ūkio technikos prekybos įmonės įsigijimas padidina Grimme įmonių grupės įsitvirtinimą viename iš svarbiausių Europos bulvių ir daržovių auginimo regionų.

Agrarada, įsikūrusi Brzezimierz mieste, netoli Vroclavo, parduoda ir aptarnauja šakniavaisių auginimui skirtą techniką. Olando Johan Kruijthoff įsteigta įmonė veiklą pradėjo 1999 metais. Svarbiausia jos sukūrimo idėja buvo aprūpinti Lenkijos ūkininkus modernia žemės ūkio technika bulvių, svogūnų ir morkų auginimui bei laikymui. Vokietijos kompanija Grimme buvo pirmieji technikos daržovių auginimui skirtų mašinų tiekėjai. 

Nuo 2014 m. Agrarada specializavo veiklą ir tapo cukrinių runkelių kombainų Grimme, taip pat runkelių valymo mašinų Kleine, daržovių kombainų Asa-Lift, laistymo mašinų ir variklinių siurblių Ferbo, priekabų Holaras, Vaia, tiksliųjų sėjamųjų Monosem, daržovių persodinimo mašinų Ferrari ir Jansen & Heuning birių krovinių krovos sistemų paradvimo įmone.

Šiandien Agraradoje, kuri taip pat turi filialą Ukrainoje, dirba 20 darbuotojų. Grimme Lenkijoje veikia jau daugiau nei 40 metų ir 2010 metais netoli Poznanės įkūrė savo pardavimo ir aptarnavimo įmonę.

 



Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Nauja New Holland ir Maschio Gaspardo partnerystė

Nauja New Holland ir Maschio Gaspardo partnerystė

Pagal naują CNH ir Maschio Gaspardo susitarimą, Italijos gam...

Naujienos

Valtra S serija apdovanota Red Dot: Geriausias iš geriausių apdovanojimu

Valtra S serija apdovanota Red Dot: Geriausias iš geriausių apdovanojimu

Valtra S serija triumfuoja, gaudama jau trečią adovanojimą....

Naujienos

Fendt nutraukia teleskopinių krautuvų ir pašarų pervežimo priekabų gamybą

Fendt nutraukia teleskopinių krautuvų ir pašarų pervežimo priekabų gamybą

Neapibrėžta ir mažėjanti žemės ūkio technikos rinka lėmė Fen...