Menu
Lemken įsigyjo Pietų Afrikos sėjamųjų gamintoją Equalizer

Naujienos 09.01.2023   

Lemken įsigyjo Pietų Afrikos sėjamųjų gamintoją Equalizer


Lemken susitarė įsigyti Pietų Afrikos įmonę Equalizer, gaminančią iki 24 m pločio sėjamąsias ir iki 36 eilučių tiksliąsias sėjamąsias.

Kompanija Equalizer, kaip ir Lemken, valdoma šeimos. Įmonė buvo įkurta 2000 m. Keiptaune ir šiuo metu joje dirba 180 žmonių. Bendrovė aptarnauja ne tik Pietų Afrikos vidaus rinką, kurioje ji yra tiksliosios sėjos technikos lyderė, bet ir Australiją, kaip svarbiausią eksporto rinką.

Lemken generalinis direktorius Anthony van der Ley mano, kad Equalizer portfelis puikiai papildo Lemken sėjamųjų segmentą ir yra svarbus tolesnio augimo pagrindas.

„Mūsų produktų gamos nesutampa, – sandorį komentuoja jis. – Equalizer savo klientams ir rinkoms siūlo sprendimus, kurių Lemken iki šiol neturėjo. Kalbant apie mūsų augimo strategiją, Equalizer sėjamosios užpildys esamą spragą mūsų gaminių asortimente“.

Tikimasi, kad įsigijimo formalumai bus baigti iki pavasario. Abi bendrovės siekia išplėsti gamyklos Pietų Afrikoje pajėgumus. Pirmasis jungtinis projektas – atsarginių dalių logistikos plėtra 2023 m.

Visi Equalizer įmonės darbuotojai liks ir toliau dirbti joje. Išliks ir Equalizer prekės ženklas, įmonė veiks kaip nepriklausoma antrinė Lemken įmonė, kuriai ir toliau vadovaus dabartinė vadovybė.

„Su Lemken mes matome didelį potencialą naujiems produktams ir tikimės tolesnio abipusiai naudingo bendradarbiavimo“, – sako Gideon Schreuder, Equalizer įkūrėjas ir vykdantysis direktorius.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Naujas Profi Lietuva numeris

Naujas Profi Lietuva numeris

Kai kuriuos skaitytojaus jau pasiekė, pas kitus dar pakeliui...

Naujienos

Grégoire Besson ir Maschio Gaspardo sujungia jėgas

Grégoire Besson ir Maschio Gaspardo sujungia jėgas

Gerai žinomi žemės ūkio technikos gamintojai Grégoire Besson...