Menu
Galingiausias visų laikų traktorius Puma

Technikos naujienos 18.11.2022   

Galingiausias visų laikų traktorius Puma


Parodoje Sima kompanija Case IH pristatė Puma serijos flagmaną – Puma 260 CVXDrive, kuris, gamintojo teigimu, užtikrina geriausią galios ir svorio santykį savo klasėje. Atnaujinta aukščiausios kokybės kabina yra tyliausia visų laikų Puma kabina.

Gamintojo tvirtinimu, Puma 260 CVXDrive –  galingiausias ir pažangiausias visų laikų Puma modelis. Šis traktorius užtikrina novatorišką komfortą ir ryšį, kartu pasižymi puikiu valdymu, galia ir degalų naudojimo efektyvumu. Kaip ir kiti Case IH modeliai taip pat išsiskiria agresyviu stiliumi ir pažangių technologijų rinkiniu, padedančiu dirbti efektyviau, produktyviau ir pelningiau. 

Nuo pat 2008 m., kai buvo pradėtas gaminti, modelis Puma tapo pasauline Case IH sėkmės istorija dėl optimalaus galios ir ekonomiškumo derinio. Naujas traktorius sukurtas bendradarbiaujant su žemdirbiais ir stengiantis patenkinti jų poreikius. Puma 260 CVXDrive įkūnija didesnę galią, našumą ir produktyvumą mažesnėmis eksploatacinėmis sąnaudomis, pasižymi ilgesniu veikimo laiku dėl ilgų techninio aptarnavimo intervalų. Jis turėtų būti gerai vertinamas ir dėl paprastai atliekamų nuotolinio serviso paslaugų.

Naujojo modelio pagrindas – Case IH AFS Connect sistema, kurią sudaro jutiklinis ekranas AFS PRO 1200, operacinė sistema AFS Vision PRO ir imtuvas AFS Vector PRO. Tai leidžia operatoriui konfigūruoti traktoriaus valdymo ir tiksliojo ūkininkavimo funkcijas pagal konkrečius poreikius. Ūkių savininkai ir vadovai bet kuriuo metu taip pat gali valdyti ir optimizuoti duomenis iš savo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio, o išplėstinės nuotolinio valdymo galimybės apima ir ekrano bendrinimą. AFS Accuguide automatinio vairavimo ir AFS Accuturn PRO automatizuoto apsisukimo valdymo technologijos dar labiau padidina patogumą ir našumą, o jų tikslumas su RTK+ siekia 1,5 cm. 

Christian Huber, Case IH traktorių rinkodaros vadybininkas, teigimu, tai galingiausias ir technologiškai pažangiausias Puma traktorius. „Jame yra ne tik 11 % daugiau galios, bet ir esminių patobulinimų, kurie didina našumą, užtikrina tylesnį ir tobulesnį darbą bei mažesnes eksploatacijos išlaidas“, - komentuoja jis. 

Tai užtikrina ekonomiškas 6 cl. FPT NEF variklis, kurio galia siekia 260 AG, o maksimali galia be galios valdymo – 280 AG. Su variklio galios valdymo sistema šis skaičius padidėja iki 302 AG, kai traktorius atlieka darbinio veleno, hidraulinės sistemos ir transporto operacijas. 

Tylesnė ir efektyvesnė naujoji bepakopė pavarų dėžė CVXDrive leidžia pasiekti 50 km/val. greitį esant vos 1 550 aps./min, kad būtų taupomi degalai. Produktyvumą dar labiau didina naudojami bepakopės transmisijos CVXDrive nustatymai, patentuota pažangi priekabos stabdymo sistema ir geresnį matomumą naktį užtikrinantys galingi LED žibintai, kurių komplektacijoje gali būti net iki 24.  

Puma 260 CVXDrive turi didesnes ir tvirtesnes priekinę ir galinę ašis. Pasirenkamos 2,05 m skersmens 710/70 R42 galinės padangos maksimaliai padidina trauką ir keliamąją galią, kartu iki minimumo sumažindamos dirvos suspaudimą. Idealiai tinka ūkiams, kuriems reikia didelės galios, bet ne didesnio ir sunkesnio traktoriaus, nes turi galinę pakabą, kuri gali pakelti 10 468 kg svorį, ir hidraulinę sistemą, kurios srautas siekia 170 l/min.

Kalbant apie komfortą, Puma 260 CVXDrive nustato naują serijos standartą - jame daugiau erdvės, daugiau daiktadėžių ir geresnis matomumas. Didžiausias garso lygis kabinoje yra tik 66 dB(A), t.y. panašu į prabangaus automobilio garsą. 

Pusiau aktyvi hidropneumatinė kabinos pakaba apsaugo operatorių nuo nepatogumų traktoriui važiuojant. Be to, jis gali pats reguliuoti savo darbo vietą pagal individualius poreikius ar besikeičiančią vietovę, užtikrindamas puikią važiavimo kokybę ir optimalų komfortą. Pasirenkama Case IH Advanced Vehicle Suspension (AVS) sistema perkelia šį modelį į kitą lygį: integruodama kabinos pakabą, galinę pakabą ir priekinio tilto pakabą, sudėtinga programinė įranga reaguoja į besikeičiančius paviršius ir užtikrina dar sklandesnį važiavimą.

Kabinoje, iš kurios operatoriui atsiveria panoraminis vaizdas, įrengti platesni laipteliai, kad būtų lengviau ir saugiau įlipti ir išlipti, patogiai išdėstytos rankenos, nauji purvasaugiai, gerinantys matomumą iš šono, ir iki 240° aprėpties priekinio stiklo valytuvas. 460 l talpos degalų bakas yra 15 proc. didesnis, todėl galima dirbti iki trijų valandų ilgiau. Jame taip pat yra integruota vieta įrankių dėžei ir kitiems būtiniausiems daiktams susidėti, kad jų nereikėtų vežti kabinoje. Integruotame švaraus vandens rezervuare operatorius gali nusiplauti rankas.

Viduje yra daugybė patogių funkcijų, įskaitant raktų pultelį, kuriuo galima užvesti variklį užvedimo mygtuku, žemų dažnių garsiakalbį, optimizuojantį garso sistemos kokybę, papildomą vietą asmeniniams daiktams ir integruotą šaldytuvą. Galima pasirinkti aukščiausios kokybės odinę sėdynę su aktyviąja pakaba.

Operatoriaus darbo vietos centre – ergonomiškame Multicontroller porankyje – dabar įdiegta dar daugiau funkcijų. Jame integruota sistema, leidžianti operatoriui lengvai naršyti po ekraną, taip pat greitosios prieigos mygtukai Hot Key, pritaikomi nuotolinio valdymo mygtukai su LED spalvų kodais, taip pat papildomi programuojami mygtukai įvairioms traktoriaus funkcijoms, AFS vedimui ir ISOBUS programoms, o Tractor Implement Management leidžia paprastai prijungti padargus ir palaikyti ryšį su jais.

Puma 260 CVXDrive 750 valandų aptarnavimo intervalas yra iki 50 proc. ilgesnis nei kitų šios klasės traktorių, todėl mažiau laiko sugaištama techninei priežiūrai, o daugiau – darbui. Techninės priežiūros galimybes ir patikimumą dar labiau pagerina nauja hidraulinė sistema, kurioje yra 30 % mažiau jungčių ir kuri dirba tyliau. O naujai suprojektuoti galiniai elektrohidrauliniai nuotoliniai vožtuvai leidžia sujungti/atjungti spalvotas hidraulines jungtis be jokio nuotėkio. Panašiai peržiūrėjus elektros instaliacijos grandines, jungčių skaičius sumažintas 50 %, todėl jos gerokai paprastesnės.

 

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Pöttinger programėlė žolinių pašarų gamybos procesui optimizuoti

Pöttinger programėlė žolinių pašarų gamybos procesui optimizuoti

Pöttinger teigia, kad kompanijos sukurta Harvest Assist prog...

Technikos naujienos

Prikabinamų Amazone Precea sėjamųjų gamą papildo 6,0 m modelis

Prikabinamų Amazone Precea sėjamųjų gamą papildo 6,0 m modelis

Prikabinamų tikslaus sėjimo pneumatinių sėjamųjų Amazone Pre...

Technikos naujienos

Tobulinamas autonominis Krone ir Lemken traukos modulis

Tobulinamas autonominis Krone ir Lemken traukos modulis

Prieš porą metų pristatyta Krone ir Lemken bendrai sukurta s...