Menu
Pirmieji elektriniai Kubota traktoriai Europoje

Technikos naujienos 12.09.2022   

image for article


Per ateinančius mėnesius Kubota palanuoja pristatyti elektra varomą kompaktišką traktorių LXe-261 keliuose svarbiuose renginiuose visoje Europoje, įskaitant SALTEX NEC ir EIMA Italijoje. Akumuliatoriniai traktoriai jau siūlomi nuomai Jungtinėje Karalystėje nuo 2023 m. balandžio mėn.

Vis daugiau Europos rinkų griežtina reglamentus ir įveda draudimus dyzelinėms transporto priemonėms, dauguma vietos valdžios institucijų aktyviai ieško alternatyvų energijos šaltiniams dekarbonizuoti ir CO2 emisijai sumažinti.

Vienas iš pagrindinių iššūkių, kuriant elektrinį traktorių yra nuvažiuojamas atstumas ir veikimo laikas. Kubota mano, kad aprūpinus LXe-261 didelės talpos akumuliatoriumi, kuris gali būti greitai įkrautas per vieną valandą ir veikti nepertraukiamai nuo trijų iki keturių valandų, užtikrinamas pakankamas važiavimo atstumas. Tai leis operatoriams per pietų metą įkrauti baterijas ir tęsti darbą po pietų.

Apibūdinamas kaip svarbus strateginis Kubota žingsnis Jungtinėje karalystėje ir Europoje, LXe-261 tinka įvairiems darbams. 

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Naujas Horsch kultivatorius 600 AG traktoriams

Vokietijos kompanijos Horsch teigimu, naujas 6,0 m ir 7,0 m...

Technikos naujienos

Išmaniai valdomas Pöttinger grėblys

Patobulintas dviejų rotorių grėblys TOP 632 A gali formuoti...

Technikos naujienos

Nauji Fendt kratikliniai kombainai

Naują Fendt Corus 500 seriją sudaro trys penkių kratiklių mo...