Menu
Krone presai stačiakampius ryšulius iškrauna automatiškai nustatytoje vietoje

Technikos naujienos 11.05.2022   

image for article


Vokietijos kompanija Krone patobulino BaleCollect sistemą ir papildė nauja funkcija, kuri suteikia galimybę stačiakampių ryšulių presus iškrauti iš anksto nustatytoje vietoje. Naujos GPS valdomos sistemos pranašumai yra greitesnis ir efektyvesnis ryšulių surinkimas. Be to, mažiau slegiami laukai, mažiau rūpesčių ir operatoriui.

Iki šiol operatoriai turėjo rankiniu būdu aktyvuoti ritinių iškrovimo funkciją, dėl ko, bendrovės teigimu, ryšulius iškrauti vienoje tiesioje linijoje būdavo nelengva.

Atnaujinus BaleCollect, viskas, ką operatoriui reikia padaryti su GPS valdoma ritinių iškrovimo sistema, tai apvažiuoti aplink lauko ribą, įrašyti iki penkių A-B linijų, išilgai kurių ryšuliai bus automatiškai iškraunami.

Kitas svarbus pranašumas yra didesnis saugumas, dirbant nepatogiose vietose ir galulaukėse.

BaleCollect pirmą kartą pristatytą parodoje Agritechnica 2017. Išmanųjį 1,20 m pločio ritinių rinktuvas gali surinkti ir laikyti iki trijų ryšulių. Ritinių rinktuvas pritvirtinamas prie preso, todėl ryšulius surenka iš karto, kai tik jie išstumiami iš formavimo kameros. Prie preso ši žemės ūkio technika tvirtinama naujovišką teleskopinę prikabinimo sija, kurią Krone sukūrė siekdamas užtikrinti saugų važiavimą viešaisiais keliais.

Baltijos šalyse Krone per metu parduoda nuo 5 iki 10 stačiakampių ryšulių presų.Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Dammann išbando 20 000 l talpos prikabinamą purkštuvą

Naujos mašinos projektavimo darbai prasidėjo 2020 m. birželi...

Technikos naujienos

Case IH atnaujino fiksuotos kameros ritinių presą

Atnaujintas Case IH RB 344 fiksuotos kameros ritinių presas...

Technikos naujienos

JCB pristato naują Fastrac iCON

JCB pristato Fastrac 4000 ir 8000 serijų traktorius su visiš...