Menu
Fendt investuoja į naują dažymo ir logistikos kompleksą

Naujienos 10.05.2022   

image for article


Vokietijos kompanija Fendt investuoja apie 18 mln. EUR į naują dažymo ir logistikos centrą Hohenmölsen gamykloje netoli Leipcigo. Įmonėje gaminami dalys ir komponentai Fendt traktoriams, ritinių presams, javų kombainams ir rinktuvinėms priekaboms, ten taip pat surenkami Katana pašarų smulkintuvai ir Rogator 600 savaeigiai purkštuvai.

Logistikos centro plėtra bus baigta šių metų rugsėjį. Tikimasi, kad naujas dažymo cechas pradės veikti 2023 m. vasarą, jame detalės bus dažomos tiek kataforezės, tiek milteliniu būdu.

Komponentai bus gruntuojami be sunkiųjų metalų panardinant į 80 % vandens pripildytą rezervuarą. Dažymui bus naudojami vandens pagrindo dažai be sunkiųjų metalų, tirpiklių ar lakiųjų junginių sudėtyje. Miltelinio dažymo likučius numatyta perdirbti.

„Dažų cechas ir logistikos centras yra svarbios investicijos į Hohenmölsen gamyklos perspektyvas, – sako Christoph‘as Gröblinghoff‘as, AGCO/Fendt valdybos pirmininkas. – Kad ateityje dar geriau atitiktume aukštus Fendt produkcijos kokybės reikalavimus, komponentų, skirtų mūsų gaminamai technikai, dažymą atliksime patys. Naujasis dažymo cechas taip pat suteikia galimybę pagaminti dar daugiau komponentų ir kitoms Fendt mašinoms, surenkamoms kitose kompanijos gamyklose“.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Naujas PROFI Lietuva numeris - jau prekyboje

Pavasariniame Profi Lietuva numeryje, kaip ir kiekviename, y...

Naujienos

Monarchės platininio jubiliejaus proga – purpurinis Massey Ferguson 8S

Jos Didenybė Karalienė Elžbieta tapo pirmąja Didžiosios Brit...

Naujienos

John Deere išbando autonominį elektrinį traktorių

Pirmą kartą parodoje SIMA 2017 pademonstruota autonominio el...