Menu
John Deere išbando autonominį elektrinį traktorių

Naujienos 11.04.2022   

image for article


Pirmą kartą parodoje SIMA 2017 pademonstruota autonominio elektrinio, akumuliatoriaus maitinamo traktoriaus SESAM (Sustainable Energy Supply for Agricultural Machinery) koncepcija sėkmingai plėtojama. John Deere skelbia, testuojanti SESAM2 prototipą, kuris yra tolesnė projekto plėtra.

SESAM2 prototipas ne tik atrodo kitaip, bet ir turi galingesnę 1 000 kWh bateriją. 500 kW elektrinio traktoriaus naudojama visiškai elektriniam jėgos blokui, o 1 000 kW – išorinėms mašinoms. Dėl šios papildomos galios SESAM2 turėtų veikti iki 10 valandų, esant 80 % variklio apkrovai, kai akumuliatorius yra pilnai pakrautas. Priminsime, kad pirmasis prototipas galėjo dirbti iki 4 valandų.

Kaip ir originali koncepcija, kuri buvo demonstruota Prancūzijos parodoje, SESAM2 yra sukonstruotas ant 6R modelio rėmo. Akumuliatorius, matyt, įmontuotas per visą traktoriaus ilgį, kuris dabar sveria apie 18 tonų.

Nuimama kabina ir belaidės jungtys leidžia valdyti traktorių rankiniu būdu arba automatiškai, su kabina arba be jos. Galulaukėje kabina gali būti nuleista, kad operatorius galėtų patogiau sekti traktorių ir prireikus reguliuoti. Tai nėra taip neefektyvu, kaip gali atrodyti, nes SESAM2 sukurtas dirbti kelių traktorių grupėje, todėl vienas operatorius gali stebėti ir valdyti kelias tame pačiame lauke dirbančias mašinas.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Alliance 590 kelia kartelę: maksimalus universalumas ir efektyvumas transporto srityse

Septyni nauji Alliance 590 dydžiai iškelia universalumo ir n...

Naujienos

Tiesioginis srutų įterpimas į augančias kultūras

Danijos kompanijos Samson Agro teigimu, siauras griovelis, k...

Naujienos

Naujos Michelin mažo slėgio padangos savaeigiams purkštuvams

Naujos Michelin SprayBib CFO padangos savaeigėms purškimo ma...