Menu
Lemken Heliodor skutikliai su srutų paskirstymo įranga

Technikos naujienos 12.01.2022   

image for article


Vokietijos kompanija Lemken plečia kompaktinių diskinių skutiklių Heliodor panaudojimo galimybes ir siūlo agregatą sukonfigūruoti taip, kad būtų galima naudoti Vogelsang DosiMat DMX srutų skirstytuvą. Ši komplektavo galimybė numatyta jau nuo šių metų kovo. Gamintojo teigimu, srutų paskirstymo įrangą bus galima pritaikyti ir senesniuose Heliodor modeliuose. 

Naujovė skirta sumažinti amoniako emisijas, maisto medžiagų nuostolius ir užtikrinti tikslų srutų įterpimą. Iš srutų rezervuaro skystos organinės trąšos teka į DosiMat, kur yra homegenizuojamos besisukančiais pjovimo peiliais ir toliau žarnomis teka į paskirstymo galvutes, esančias ties pirmosios eilės diskais. Įpurkštos srutos sumaišomos su dirva antrosios diskų eilės bei prispaudimo volo.

Ekonomiškumo prasme Heliodor/DosiMat duetas labai atitinka dabartines tendencijas: augant mineralinių trąšų kainoms, daugelis ūkininkų nori panaudoti srutose sukauptas maisto medžiagas. Naujovė suteikia galimybę tiksliai naudoti ir nedelsiant įterpti organines trąšas, tuo pačiu sumažinant azoto nuostolius, todėl procesas yra ne tik itin ekonomiškas, bet ir atitinkantis vandens telkinių apsaugos reikalavimus.

Pirmiausia Lemken srutų įterpimo įranga bus prieinama ant sulankstomų ir pusiau pakabinamų Heliodor, kurių didžiausias darbinis plotis yra 7,0 m.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

John Deere pristato visiškai autonominį traktorių

Šią savaitę elektronikos parodoje (CES 2022) Las Vegase demo...

Technikos naujienos

Amazone Cobra-2TX ražienų skutiklis

Naujas prikabinamas ražienų skutiklis Amazone Cobra gali būt...

Technikos naujienos

Claydon naujiena - tiesioginės sėjos juostinė sėjamoji Evolution

Naujoji tiesioginė sėjamoji Claydon Evolution tinka įvairių...