Menu
Lemken Heliodor skutikliai su srutų paskirstymo įranga

Technikos naujienos 12.01.2022   

image for article


Vokietijos kompanija Lemken plečia kompaktinių diskinių skutiklių Heliodor panaudojimo galimybes ir siūlo agregatą sukonfigūruoti taip, kad būtų galima naudoti Vogelsang DosiMat DMX srutų skirstytuvą. Ši komplektavo galimybė numatyta jau nuo šių metų kovo. Gamintojo teigimu, srutų paskirstymo įrangą bus galima pritaikyti ir senesniuose Heliodor modeliuose. 

Naujovė skirta sumažinti amoniako emisijas, maisto medžiagų nuostolius ir užtikrinti tikslų srutų įterpimą. Iš srutų rezervuaro skystos organinės trąšos teka į DosiMat, kur yra homegenizuojamos besisukančiais pjovimo peiliais ir toliau žarnomis teka į paskirstymo galvutes, esančias ties pirmosios eilės diskais. Įpurkštos srutos sumaišomos su dirva antrosios diskų eilės bei prispaudimo volo.

Ekonomiškumo prasme Heliodor/DosiMat duetas labai atitinka dabartines tendencijas: augant mineralinių trąšų kainoms, daugelis ūkininkų nori panaudoti srutose sukauptas maisto medžiagas. Naujovė suteikia galimybę tiksliai naudoti ir nedelsiant įterpti organines trąšas, tuo pačiu sumažinant azoto nuostolius, todėl procesas yra ne tik itin ekonomiškas, bet ir atitinkantis vandens telkinių apsaugos reikalavimus.

Pirmiausia Lemken srutų įterpimo įranga bus prieinama ant sulankstomų ir pusiau pakabinamų Heliodor, kurių didžiausias darbinis plotis yra 7,0 m.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Kverneland pašarų ruošimo mašinų naujienos

Žemės ūkyje vis aktualiau tampa darbus atlikti per kuo trump...

Technikos naujienos

Kverneland žemės dirbimo ir sėjos technikos naujienos

Tarptautinis gamintojas Kverneland tobulina gaminamą technik...

Technikos naujienos

Gausus Kuhn produktų naujovių paketas

Prancūzijos kompanija Kuhn tradicinį Kuhn summer news 2022 n...