Menu



Kombainų padangų stebėjimo sistema

Technikos naujienos 25.05.2021   

Kombainų padangų stebėjimo sistema


Continental padangų slėgio stebėjimo sistema ContiPressureCheck kombainų operatoriams realiuoju laiku perduoda slėgio ir temperatūros duomenis.

Siekiant mažiau slėgti dirvas ir išvengti brangių padangų sugadinimo, kiekvienos padangos viduje įmontuojamas tiesioginio matavimo jutiklis nuolat stebi padangų slėgį ir temperatūrą.

Informacija perduodama imtuvui, o operatorius įspėjamas apie visas su padangomis susijusias problemas, pvz., per didelę apkrovą ar nepakankamą oro slėgį. Del nepakankamo oro slėgio padangose, joms riedant, padangos gali įkaisti, o tai, gamintojo teigimu, gali pekenkti gumai ar net sukelti padangos sprogimą.

ContiPressureCheck sistema, pristatyta 2019 m. parodoje Agritechnica, gali būti įrengta jau turimose padangose arba užsakoma gamykliškai su naujomis CombineMaster padangomis.

 



Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Debiutuoja Zetor 5-toji serija

Debiutuoja Zetor 5-toji serija

5 serija – visiškai nauja Zetor traktorių serija, kurią suda...

Technikos naujienos

Väderstad pristato naujos kartos Tempo T

Väderstad pristato naujos kartos Tempo T

Väderstad pristatė visiškai atnaujintą pakabinamą teleskopin...



Ši svetainė naudoja slapukus.

Šioje svetainėje naudojami analitiniai ir techniniai slapukai. Paspausdami mygtuką "Sutinku", leidžiate juos naudoti. Paspaudus mygtuką "Nesutinku", analitiniai slapukai nebus naudojami.

Slapukų politika