Menu
New Holland kombainų inovacijoms – du SIMA medaliai

Naujienos 28.04.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerNors SIMA paroda Prancūzijoje vyks tik kitų metų lapkritį, parodos laureatai jau paskelbti internetu vykusioje ceremonijoje. Tarp jų net du apdovanojimus – sidabro ir bronzos – pelnė New Holland kombainų inovacijos.

Sidabro medaliu įvertintas NutriSense maisto medžiagų analizatorius kategorijoje „Nuo derliaus iki saugojimo“, o bronzos medalis kategorijoje „Dalys, paslaugos ir borto elektronika“ skirtas kombaino grūdų valymo sistemos slėgio jutikliams.

Pasak New Holland prekės ženklo prezidentas Carlo Lambro, kompanijos parodos komisijai pristatytos inovacijos neabejotinai suteikia apčiuopiamos naudos ūkio veiklos efektyvumui gerinti ir pelningumui didinti. „Žinant, kokios kokybės derlius jau jo nuėmimo metu, galima priimti ekonomiškai naudingiausius grūdų pardavimo sprendimus. Kita apdovanota inovacija leidžia imtis veiksmų siekiant sumažinti grūdų nuostolius“, - naujoves komentuoja C. Lambro.

NutriSense maisto medžiagų analizatoriaus veikimas pagrįstas elektromagnetinės spinduliuotės absorbcijos matavimu NIR. Sistemoje integruotas artimojo infraraudonųjų spindulių (NIR) jutiklis analizuoja, išsaugo ir sudaro pasėlių maistinės sudėties žemėlapius derliaus nuėmimo metu. Pavyzdžiui, turint baltymų kiekio grūduose žemėlapį, galima spręsti kaip augalai pasisavino azotą ir pagal tai daryti tręšimo korekcijas.

Beje, New Holland NIR jutiklį, kuris naudojamas gamintojo kombainuose ir savaeigiuose pašarų smulkintuvuose masės drėgmei matuoti, buvo sertifikuotas DLG dėl tikslumo nustatant drėgmę kukurūzuose. Netrukus NutriSense sistemą bus galima užsakyti ir New Holland stačiakampių ryšulių presuose.

Bronzos medaliu įvertinta patentuota grūdų kombaino valytuvo slėgio vertinimo sistema leidžia ne tik greičiau nuimti derlių, bet ir užtikrinti geriausią jo kokybę bei išvengti nuostolių. Sistema realiuoju laiku matuoja slėgį virš ir žemiau valytuvo sietų, ir įspėja operatorių dėl per didelės apkrovos. 

Šį naują parametrą galima matyti Intelliview IV ekrane, tad operatorius gali greitai ir lengvai pakoreguoti kombaino nustatymus, kad sumažėtų grūdų nuostoliai ir nenukentėtų komabino našumas. 

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Fendt stabdo gamybą savaitei

Svarbiam Vokietijos lietų detalių tiekėjui visiškai sustabdž...

Naujienos

Dotnuva Baltic į Baltijos šalis pradėjo tiekti Eurol Agri alyvą

Dotnuva Baltic tapo vieninteliu įgaliotuoju alyvos gamintojo...

Naujienos

CNH stiprina pajėgas tiksliųjų technologijų srityje

Pastaruoju metu korporacija CNH Industrial skiria vis didesn...