Menu
Same Deutz-Fahr – Kazachstano mechanizacijos plėtros parneris

Įvykiai 21.04.2021   

image for article


Koncernas Same Deutz-Fahr (SDF) pasirinktas kaip technologijų partneris žemės ūkio mechanizacijos plėtrai Kazachstane. Pasinaudojus SDF patirtimi, siekiama skatinti žemės ūkio mechanizavimą Kazachstane ir kelti jo lygį. 

Siekiant paskatinti šalies mechanizavimo plėtrą, šalies Vyriausybė inicijavo projektą, kuriame kaip technologinis partneris taip pat dalyvaus ir Same Deutz-Fahr Deutschland GmbH. Pagal bendradarbiavimo sutartį SDF pasidalins su Agromash Holding, svarbiausiu ir vieninteliu žemės ūkio technikos gamintoju Kazachstane, technologinių naujovių ir traktorių bei kombainų gamybos patirtimi. 

„Mes didžiuojamės būdami Agromash partneriu šiame svarbiame tarptautiniame bendradarbiavimo projekte“, - sakė Lodovico Bussolati, SDF generalinis direktorius.

Partnerystė, kuri tapo įmanoma tarpininkaujant ir bendradarbiaujant Kazachstano ambasadai Romoje ir Italijos ambasadai Nur-Sultane, yra strateginio koncerno SDF tarptautinės plėtros proceso dalis. Kazachstane didelis dėmesys skiriamas žemės ūkiui, šiamesektoriuje dirba beveik ketvirtadalis darbino amžiaus gyventojų. Anot FAO, Kazachstanas yra viena iš penkių šalių, turinčių didžiausią plėtros potencialą. 2020 m. žemės ūkio produktų gamyba padidėjo 5,6 % ir viršijo 12 mlrd. eurų, o investicijos į šį sektorių išaugo 15 %.

 

Jums turėtų būti įdomu


Įvykiai

Nauja Pöttinger pašarų presų ir grėblių gamykla

Netoli pagrindinės Austrijos kompanijos būstinės (Grieskirch...

Įvykiai

Sprendimai tvariam ūkininkavimui šiandien ir idėjos rytojui

Tvarus, tausojamasis, tikslusis ūkininkavimas – terminai vis...

Įvykiai

Įsigijus JAV kompaniją, Väderstad tikisi įsitvirtinti Šiaurės Amerikoje

Švedijos kompanija Väderstad paskelbė įsigijusi 100 % AGCO-A...