Menu
Stabilūs Lemken veiklos rezultatai suteikia optimizmo augimui šiemet

Rinka 26.03.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPraėjusiais metais Vokietijos kompanijos Lemken pardavimai (365 mln. eurų) buvo tik šiek tiek mažesni nei 2019-aisiais (380 mln. eurų), o tai patvirtina stabilią naujų sėjamųjų ir trąšų barstytuvų paklausą. Kultivatorių ir žemės purenimo mašinų, gaminamų prieš daugiau kaip dvejus metus įsigytoje Olandijos įmonėje Steketee, pardavimai pernai išaugo trečdaliu. 

„Mes pasiekėme užsibrėžtų tikslų tiek vertinant pardavimų apimtis, tiek finansinius rezultatus. Džiaugiamės praėjusių metų pasiekimais, nors ir pasitraukėme iš purkštuvų sektoriaus“, – kompanijos veiklą komentuoja Lemken generalinis direktorius Antonis van del Lėjus (Antony van der Ley).

Pasak jo, įmonė puikiai susitvarkė su pandemijos sukeltais iššūkiais, naujovėms pristatyti pasitelkdama nuotolines technologijas ir surengusi mažesnio masto demonstracijas. „Žinoma, labai laukiame laiko, kai galėsime bendrauti tiesiogiai ir parodyti Lemken mašinas, dirbančias laukuose“, - priduria A. Lėjus. 

Jo teigimu, praėjusiais metais Vokietijos rinka buvo aktyvi, pardavimai joje išliko aukštame lygyje, tačiau net 77 % Lemken mašinų parduodama tarptautinėse rinkose, daugiausia – Prancūzijoje, Rusijoje, Šiaurės Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje (pardavimai itin išaugo pastarosiose trijose šalyse).

Atsižvelgiant į didelį gaunamų užsakymų lygį, šeimos valdomam verslui Lemken prognozuoja optimistinius metus. 

Pernai Lemken atšventė 240 metų veiklos sukaktį.

 

Jums turėtų būti įdomu


Rinka

Dotnuva Baltic siūlys angliškas rotorines žoliapjoves

Dotnuva Baltic toliau atnaujina technikos asortimentą ir ple...

Rinka

Vokietijos žemės ūkio technikos gamintojai skaičiuoja rekordinius pardavimus

Praėjusiais metais Vokietijoje pagamintų traktorių ir kitų ž...

Rinka

Rekordiniai Amazone metai

Nepaisant naujų iššūkių, su kuriais susidūrė visas pasaulis,...