Menu
John Deere finansinius metus pradėjo pelningai

Rinka 15.03.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPraėjusiais metais pradėtas kompanijos John Deere restruktūrizavimas pasiteisino: pirmasis finansinių metų veiklos ketvirtis užbaigtas 23 % didesniais pardavimais ir apyvarta. Po gero starto šių finansinių metų prognozės padidintos ir planuojamos 4,6-5,00 mlrd. JAV dolerių lygyje. 

Kompanijos išplatintoje finansinių rodiklių ataskaitoje nurodoma, kad grynosios pajamos padvigubėjo, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Per pirmąjį finansinių metų ketvirtį, kuris baigėsi 2021 m. sausio 31 d. gauta 1,224 mlrd. JAV dolerių grynųjų pajamų, t.y. daugiau kaip du kartus daugiau, palyginti su 2020-ųjų metų pirmojo ketvirčio rezultatu, kuris siekė 517 mln. JAV dolerių.

Pirmojo 2021 m. ketvirčio pardavimai ir grynosios pajamos padidėjo 19 % iki 9,122 mlrd. JAV dolerių. „Kompanijai John Deere 2021-ieji prasidėjo labai optimistiškai ir su dideliu pliusu, - sako Džonas Mėjus (John C. May), John Deere valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. – Geriems veiklos rezultatams pamatus padėjo ne tik nauja mūsų veiklos strategija, bet ir gerėjančios sąlygos žemės ūkio ir statybų sektoriuose“.

Prognozuojama, kad grynosios Deere & Company pajamos už 2021 m. fiskalinį laikotarpį bus nuo 4,6 iki 5,0 mlrd. JAV dolerių. „Didžiuojamės savo pasiekimais, įgyvendinant naują strategiją, kuri padėjo sukurti labiau sutelktą organizaciją, galinčia veikti operatyviau ir efektyviau, – sako Dž. Mėjus. – Kaip rodo mūsų naujausi rezultatai, šie žingsniai padeda nukreipti įmonės išteklius ir investicijas į tas sritis, kurios daro didžiausią įtaką veiklos pelningumui. Tuo pačiu metu, net ir didindami gamybą bei gerindami teikiamas klientų aptarnavimo paslaugas, atsižvelgiame į nuolatinius iššūkius, susijusius su pasauline pandemija. Dedame daug pastangų, kad apsaugotume savo darbuotojų sveikatą ir gerovę.“

 

Jums turėtų būti įdomu


Rinka

Dotnuva Baltic siūlys angliškas rotorines žoliapjoves

Dotnuva Baltic toliau atnaujina technikos asortimentą ir ple...

Rinka

Vokietijos žemės ūkio technikos gamintojai skaičiuoja rekordinius pardavimus

Praėjusiais metais Vokietijoje pagamintų traktorių ir kitų ž...

Rinka

Rekordiniai Amazone metai

Nepaisant naujų iššūkių, su kuriais susidūrė visas pasaulis,...