Menu
Manitou pristato riboto leidimo NewAg teleskopinių krautuvų seriją

Technikos naujienos 25.01.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPrancūzijos teleskopinių krautuvų gamintojas Manitou Group pristato ekskliuzyvinę riboto leidimo dviejų modelių (MLT 737 ir MLT 741) NewAg seriją, kurioje rasite daug krovos technikos inovacijų ir vieną iš didžiausių įrangos komplektaciją rinkoje. Iš 133 elitinių krautuvų vienas turėtų pasiekti ir Lietuvą.

Du Elite komplektacijos modeliai MLT 737-130 AG + ir MLT 741-140 V +, priklausantys NewAg serijai, skirti tiems naudotojams, kuriems reikia ne tik išskirtinai jų poreikius atitinkančios, bet ir itin komfortiškos krovos mašinos. Naujus krautuvus bus galima rinktis su dvejopomis (Powershift ir M-Vario Plus) transmisijomis. 

Šie išskirtiniai teleskopiniai krautuvai yra unikalaus dizaino, dažyti pilka, vadinamąja vulkanine spalva, simbolizuojančią našumą ir efektyvumą, o kontrastas su raudona ir juoda spalvomis pabrėžia mašinų dinamiką. Pirmą kartą nuo pasirodymo rinkoje ši serija turi 3D logotipą su NewAg ženklu ant durų, tartum asmeninį pasisveikinimą su operatoriumi. 

Pasak Manitou MLT produktų vadovo Kamilio Ruvrje (Camille Rouvrais), ši riboto leidimo serija skirta tiems, kurie ieško išskirtinės mašinos. „Mūsų technikos pirkėjams galėsime pasiūlyti tik jiems pritaikytą sprendimą. Šie du modeliai yra vieni iš geriausiai įrengtų rinkoje. Dizainas taip pat yra unikalus, su daugybe naujovių. Esame įsitikinę, kad mūsų klientai įvertins šią ribotą seriją tik teigimai", – sako jis.

Riboto leidimo krautuvai bus trijų komplektacijos lygių. Pirmasis sukurtas vartotojo patogumui. Šio komplektiškumo teleskopiniai krautuvai MLT 737-130 AG + ir MLT 741-140 V + turi odinę žemų dažnių slopinimo sėdynę, kuri užtikrina puikų sėdėjimo komfortą ir gerokai sumažina vibracijas, taip apsaugant operatoriaus nugarą. Vairas ir porankis taip pat dengti oda, kas suteikia salono interjerui aukštos klasės išvaizdos. Dvi SafeView kameros, esančios mašinos dešinėje ir gale, užtikriną dar didesnį saugumą ir patogumą operatoriui. Kabinoje taip pat rasite USB Bluetooth jungtį, radijo imtuvą su mikrofonu (100 W) ir Vision ekraną, kad būtų geriau matoma prietaisų skydelyje rodoma informacija. Beje, informacija jame pateikiama lietuvių kalba.

Antrasis komplektiškumo lygis susijęs su našumu. Abiejuose šio komplektiškumo modeliuose yra Active CRC strėlės pakaba, siekiant sumažinti smūgius judant su kroviniu ir apsaugoti strėlės konstrukcinius komponentus. Išmaniosios strėlės valdymo sistemos (Intelligent Hydraulics) automatinės funkcijos (kaušo kratymo, automatinio grąžinimo į krovą ir greito pakėlimo) užtikrina didelį darbo našumą. 

Trečiojoje šio riboto leidimo krautuvų komplektacijoje numatytas hidraulinis priedų užraktas, kuris yra standartinė įranga, taupo operatoriaus laiką. Vadinamoji regeneratyvinė hidraulinė sistema (Regenerative Hydraulics), kuri numatyta MLT 741-140 V + modelyje, padidina hidraulinių judesių greitį ir sumažina degalų sąnaudas. Ši funkcija taip pat sumažina triukšmą, ypač triukšmą, susijusį su hidraulikos naudojimu. Kabinoje įrengtas LED apšvietimas, o strėlės ir tolimųjų šviesų darbiniai žibintai taip pat yra LED.

Siekdama apriboti išlaidas, susijusias su darbu tuščiąja eiga, Manitou Group šioje ribotoje serijoje įrengė Ecostop funkciją: variklis automatiškai sustabdomas po tam tikro laiko, dirbant tuščiąja eiga. 

Riboto leidimo Manitou krautuvus, kurių numatyta pagaminti tik 133, Europos ūkininkai galės įsigyti šių metų pirmąjį ketvirtį. Pasak Manitou Group Lietuvoje atstovaujančios bendrovės Intrac krovos technikos pardavimų vadovo Sigito Ašmono, užsakytasis elitinis MLT 741 Lietuvą turėtų pasiekti kovo mėn.

Jo teigimu, naujieji metai prasidėjo gana intensyviai, kaip ir aktyvi buvo praėjusiųjų pabaiga. Pernai Lietuvoje buvo registruoti iš viso 56 Manitou teleskopiniai krautuvai, kas sudarė apie 30 % rinkos. „Populiariausi modeliai buvo šie: MLT737 – 12 vnt.; MLT733 – 11 vnt.; MLT840 – 7 vnt. Deja, Manitou krautuvo užsakymo įvykdymo terminas vėl pailgėjo iki 10 mėn. Gerai, kad turime beveik visą kiekį užsakę jau praeitais metais. Tad jei kas dabar užsakys naują krovos mašiną, ją gausime tik metų pabaigoje“, - pabrėžia S. Ašmonas.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Atnaujinti John Deere 9R serijos traktoriai – dar galingesni ir išmanesni

John Deere pristato atnaujintą 9R seriją, kurios viršūnėje 6...

Technikos naujienos

Nuo šiol sėklas skaičiuos dar daugiau Väderstad sėjamųjų modelių

Švedijos kompanija Väderstad išplėtė inovatyvios tikslaus sk...

Technikos naujienos

Novatoriškas mechaninis piktžolių naikinimo būdas

Danijos gamintojas Frejma sukūrė mechaninio piktžolių naikin...