Menu
JCB Loadall: daugiau galios ir didesnis transmisijų pasirinkimas

Technikos naujienos 19.01.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerĮgyvendindama Etapo V deginių emisijų reikalavimus, kompanija JCB ne tik pakeitė Loadall teleskopinių krautuvų variklius, bet ir padidino mašinų galingumą. Be to, bepakopė DualTech VT transmisija bus galima įrengti daugiau modelių.

Atnaujinta krautuvų ir jų specifikacijų modelių gama prasideda nuo 532-60 Agri modelio su 109 AG (81 kW) varikliu ir dabar su 40 km/val. keturių greičių TorqueLock 4 transmisija su sukimo momento keitikliu. 

Prie šio modelio prisijungė 532-60 Agri Super, turintis 130 AG (97 kW) variklį ir DualTech VT bepakopę transmisiją. Pirmą kartą ji pasiūlyta mažesniuose JCB modeliuose. Tad ir mažų bei vidutinių gyvulininkystės ūkių šeimininkai galės mėgautis bepakopio mašinos valdymo privalumais.

„Bepakopė DualTech VT transmisija sėkmingas ir populiarus mūsų aukščiausios komplektacijos žemės ūkiui skirtų krautuvų pasirinkimas, – sako JCB Agriculture generalinis direktorius Džonas Smitas (John Smith). – Nuo šiol ši transmisija bus prieinama platesniam ratui naudotojų. DualTech VT papildė Agri Super ir 2020-ųjų pradžioje pristatyto per 3,2 t kėliamosios galios, per 6,0 m kėlimo aukščio 532-60 modelių papildomos įrangos paketą".

Gamos flagmanas 560-80 Agri Super turi įprastą keturių pavarų PowerShift transmisiją, tačiau naujos aukščiausios komplektacijos Agri Xtra versija yra su 150 AG (112 kW) varikliu ir šešių pavarų AutoShift arba bepakope DualTech VT transmisija.

Visi kiti asortimento modeliai (538-60, 532-70, 542-70 ir 536-95) galimi Agri 109 AG (81 kW) komplektiškumo su TorqueLock 4; Agri Super 130 AG (97 kW) su keturių pavarų PowerShift, šešių pavarų AutoShift arba bepakope DualTech VT transmisija; Agri Xtra komplektiškumo modeliai galimi su 150 AG (112 kW) pajėgumo varikliu su šešių pavarų AutoShift arba bepakope DualTech VT pavarų dėže.

Agri Super ir Agri Xtra komplektiškumo modeliuose 542-70 ir 536-95 su AutoShift pavarų dėže įrengta hidraulinė važiuoklės išlyginimo sistema, kad būtų saugiau dirbti ant nelygių paviršių, esant ištrauktai strėle. Be to, visų 6,0 m, 7,0 m ir 9,5 m kėlimo aukščio modelių didžiausias greitis yra 40 km/ val. 

Atnaujintuose Loadall modeliuose naudojami Etapo V deginių reikalavimus atitinkantys 4,8 l darbinio tūrio JCB 448 DieselMAX varikliai su SCR ir DPF išmetamųjų deginių apdorojimo sistemomis. Nauja automatinio sustabdymo funkcija gali išjungti variklį po tam tikro laiko dirbant tuščiąja eiga, kad nebūtų eikvojami degalai.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Atnaujinti John Deere 9R serijos traktoriai – dar galingesni ir išmanesni

John Deere pristato atnaujintą 9R seriją, kurios viršūnėje 6...

Technikos naujienos

Nuo šiol sėklas skaičiuos dar daugiau Väderstad sėjamųjų modelių

Švedijos kompanija Väderstad išplėtė inovatyvios tikslaus sk...

Technikos naujienos

Novatoriškas mechaninis piktžolių naikinimo būdas

Danijos gamintojas Frejma sukūrė mechaninio piktžolių naikin...