Menu
Žemės ūkio ir pramoninių padangų rinkoje – naujas pavadinimas

Rinka 06.01.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPasaulinėje žemės ūkio ir pramoninių padangų rinkoje atsirado naujas pavadinimas. Nauja Alliance Tire Group, apjungusios Alliance, Galaxy and Primex prekės ženklus, padangų tapatybė – Yokohama Off-Highway padangos (YOHT).

Yokohama Rubber Co. Ltd. prieš ketverius metus įsigijo Alliance Tyre Group (ATG), tačiau praėjusių metų rudenį paskelbė apie savo planus sujungti padangų verslą į vieną vienetą.

YOHT pristatė naują įmonės identitetą ir naują kompanijos logotipą, pagrįstą Yokohama 100 metų palikimu, pabrėždamas išskirtinę jo padėtį visureigių padangų segmente. Nuo 2021 m. sausio 1 d. dabartinio ATG prekės ženklo nebeliks visame pasaulyje. Vizualiniai tapatybės pakeitimai jau atlikti naujoje koncerno svetainėje, Google ir Apple programėlių parduotuvėse.

YOHT bus pasaulinės rinkos žaidėjas, kurio centrai bus Tokijuje, Bostone, Amsterdame ir Mumbajuje. Įmonių grupė siūlys visą asortimentą visureigių (OHT) padangų (įskaitant Alliance, Galaxy, Primex), pradedant mažų sunkvežimių padangomis ir baigiant ypač didelėmis ROTR (radialinėmis visureigių) padangomis, kad patenkintų įvairiausius klientų poreikius statybinėms ir pramoninėms transporto priemonėms, taip pat žemės ūkio ir miškų ūkio mašinoms. Yokohama Group pasaulinis pramoninių padangų gamybos tinklas apima aštuonias gamyklas keturiose šalyse ir tris tyrimų bei plėtros centrus Japonijoje, Indijoje ir Jungtinėse Valstijose.

Jums turėtų būti įdomu


Rinka

Vokietijos traktorių lygos viršūnėje – Fendt

Pasibaigus metams, tradiciškai pateikiamos rinkos analizės....

Rinka

Krone pardavimus kilstelėjo aukštyn

Nepaisant to, kad žolynų derliaus dorojimo mašinų pardavimai...

Rinka

Įmonėje Agrokoncerno technika – teigiamų pokyčių metas

Naujuosius 2021-uosius bendrovė Agrokoncerno technika pasiti...