Menu
Pöttinger Flowtast – švaresniam ir geresnės kokybės pašarui

Technikos naujienos 16.10.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerAustrijos kompanija Pöttinger 8,4 m dabinio pločio, dviejų rotorių Top 842C grėbliams siūlo pašaro užterštumą mažinančią sistemą Flowtast, kuri pirmą kartą pristatytą praėjusioje parodoje Agritechica.

Iki šiol šios mašinos buvo parduodamos su 5 ratukų sistema po rotoriumi bei Multitast ratu rotoriaus priekyje. Beje, DLG tyrimų duomenimis, pastarasis pašaro užterštumą sumažina 25 %.

Naujoji Flowtast sistema yra pritaikyta durpingoms ir drėgnoms pievoms. Ji padeda išvengti rotoriaus ratų vėžių bei išlaiko lygius laukų paviršius. Todėl ateityje pjaunant atolus dėl palikto lygaus dirvos paviršiaus bus paruoštas geresnės kokybės pašaras.

Dėl didelio naujos sistemos kontakto su dirva ploto užtikrinama kokybišką pašarų sangrėba, išlaikomi švarūs grėbliakočių pirštai bei palaikomas minimalus slėgis dirvos paviršių, kurį garantuoja hidraulinė rotoriaus palaikymo sistema. Vadinamoji Flowtast slidė pagaminta iš trinčiai ypač atsparaus plastiko, kuris yra prilyginamas medžiagai naudojamai plūgų verstuvių gamyboje. Pati slidė pagaminta iš penkių atskirų elementų sujungtų į bendrą paviršių, kurių storis yra 15 cm.

Flowtast sistema taip pat gali būti sumontuota su unikalia Multitast sistema, kuri garantuoja dar didesnį kontakto plotą bei švaresnį ruošiamą pašarą.

Gamintojo teigimu, Flowtast buvo išbandytą šį sezono ir pateisino lūkesčius, grėblys su Flowtast be vargo „sklandė“ per šlapias ir durpingas pievas nepalikdamas jokių ratų vėžių.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Dar didesnė traktorių padangų Vredestein Traxion 65 pasiūla

Vredestein gerokai išplėtė traktorių padangų Traxion 65 gamą...

Technikos naujienos

Lely žolės pjovimo ir šėrimo roboto koncepcija

Manoma, kad Exos yra pirmoji koncepcinė mašina, kuri autonom...

Technikos naujienos

Claas padidino oro slėgio reguliavimo padangose sistemos našumą

Atnaujintų CTIC ir CTIC 2800 oro slėgio padangose reguliavim...