Menu
Įmonių grupės Manitou ir Neoline partnerystė – indėlis į mažesnę aplinkos taršą

Įvykiai 13.10.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPrancūzijos krovos mašinų gamintojas Manitou įformino partnerystę su ekologiškai atsakinga, aplinkai draugiškų transportinių jūrinių laivų projektuotoja ir gamintoja Neoline. Sutartimi įteisinta partneryste siekiama sumažinti aplinkos tarša anglies dioksidu.

Pasirašydama bendradarbiavimo sutartį Manitou įmonių grupė paspartina ekologinio jūrų transporto projekto įgyvendinimą, o pasirinkusi mažiau taršius technikos transportavimo į Jungtines Amerikos valstijas būdus gerokai sumažins aplinkos taršą ir CO2 emisijas. 

„Didžiuojamės, pasirašę sutartį su Neoline. Tai svarbus šio projekto plėtojimui ir aplinkos švarinimui žingsnis. Tuo pačiu mūsų įsipareigojimai klientams JAV ir Kanadoje nenukentės", – sako Manitou įmonių grupės logistikos ir projektų direktoriaus Augustino Merle (Augustin Merle),

Neoline projektuoja burinius jūrinius krovininius laivus, kurių gamyba numatoma startuos artimiausiais mėnesiais. Per metus į Jungtines Valstijas Manitou įmonių grupė eksportuoja daugiau kaip 1 000 mašinų. Remiantis Neoline projektais, vienas burinis krovininis laivas vienu metu galės transportuoti iki 40 Manitou mašinų. Toks technikos transportavimo būdas leis sumažinti CO2 emisijas iki 90 %, palyginti su tradiciniu krovininiu laivu ir tokiu pat transportavimo atstumu.

 Jums turėtų būti įdomu


Įvykiai

Lemken švenčia 240 metų veiklos sukaktį

1780 metais Vilhelmo Lemkeno (Wilhelmus Lemken) įkurta kompa...

Įvykiai

Žemės ūkio akademija kviečia į virtualią parodą Inno panorama 2020

Inovacijos visuomenėje skinasi kelią nepaisydamos virusų, su...

Įvykiai

East West Agro – jau ir Plungėje

Ketvirtadienį į Truikius suvažiavo nemažas būrys ūkininkų ne...