Menu
Pöttinger Impress presai-vyniotuvai: tinklelis arba plėvelė

Technikos naujienos 15.09.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerGalimybę vietoje tinklelio šienainio ritinį apvynioti plėvele turi jau ir austrų kompanijos Pöttinger gaminami presai-vyniotuvai Impress. Vietoj tinklelio naudojant plėvelę, pagerėja ne tik pašarų fermentacija, bet ir paprasčiau tvarkyti atliekas, mažiau reikia plėvelės galutiniam apvyniojimui.

Naujaisiais Pöttinger Impress presais-vyniotuvais ritinius be didelių pastangų, paprastai ir greitai galima pasirinkti kaip aprišti - įprastai tinkleliu arba plėvele. 

Pasak Vitalijaus Staševičiaus, kompanijai Pöttinger atstovaujančios bendrovės SV Technika produktų grupės vadybininko, Lietuvoje dirba apie 10 du darbus vienu metu darančių austriškų presų-vyniotuvų Impress „Šias mašinas paprastai renkasi nuo 50 ir daugiau karvių laikantys pieno ūkiai, nes tai labai patogu ne vien tik dėl to, kad presavimui ir vyniojimui reikalingas vienas traktorius bei vienas operatorius. Presuojant ritinius ir juo apvyniojant iš karto, viena mašina, pagaminami geresnės kokybės pašarai nei tai darant atskirai. Tai mažina pašarų savikainą ir didina ūkio pelningumą“, - presų-vyniotuvų privalumus komentuoja V. Staševičius. 

Pöttinger Impress presui-vyniotuvui traktoriaus galios poreikis yra nuo 130 AG. 

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Kverneland gamoje – naujos kartos plūgai

Kverneland pristatė keturis naujus apverčiamųjų plūgų modeli...

Technikos naujienos

Dėvėjimuisi atsparesnės Firestone padangos traktoriams

Naujoms Firestone Performer Extra padangoms gaminti naudojam...

Technikos naujienos

BvL pašarų maišytuvuose-dalytuvuose – stipresni magnetai metalui pritraukti

Gamintojo teigimu, nauji magnetai, montuojami ant maišymo sr...