Menu
CNH įmonių grupės pajamų kreivė krypsta žemyn

Rinka 06.08.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerNors visos CNH grupei priklausančios gamyklos pradėjo dirbti nuo gegužės, viruso sukeltos pandemijos pasekmės ir su ja susiję suvaržymai tebejaučiami. Tai atsispindi ir finansiniuose koncerno rodikliuose, kurie antrąjį ketvirtį smuktelėjo 26,0 %, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. Antrojo šių metų ketvirčio konsoliduotos pajamos sudarė 5,6 mlrd. JAV dolerių (4,72 mlrd. eurų).

CNH koncerno žemės ūkio padalinio (Case IH, New Holland, Steyr, Kongskilde), kurio dalis CNH Industrial pajamų struktūroje didžiausia, pardavimai per antrąjį šių metų ketvirtį sumažėjo 18,0 % ir sudarė 2,5 milijardo JAV dolerių (2,36 mlrd. eurų), palyginti su antruoju 2019-ųjų ketvirčiu.

Įmonių grupės teigimu, pajamų mažėjimą lėmė mažesnės gamybos apimtys, susijusios su pandemija, visų pirma Europoje, kur traktorių ir kombainų rinkos smuko atitinkamai 25,0 % ir 23,0 %.

Neigiamos pandemijos įtakos rizika išlieka, tikėtina, kad ji paveiks ir galutinius šių metų veiklos rezultatus. Pirmąjį pusmetį CNH Industrial pardavimai (įskaitant žemės ūkio, statybos, jėgainių, komercinės ir specialiosios transporto priemonių sektorius) sumažėjo beveik 3,0 mlrd. JAV dolerių(2,53 mlrd. eurų), arba -21,0 % iki maždaug 11 mlrd. JAV dolerių (9,28 mlrd. eurų). Prognozuojama, kad metus koncernas užbaigs 15,0-20,0 % mažesne apyvarta.

CNH generalinio direktoriaus laikinai einanti pareigas Siuzana Heivud (Suzanne Heywood) sako, kad „CNH Industrial“ į antrąją 2020 m. pusę perkels 11,5 mlrd. JAV dolerių (9,7 mlrd. eurų) likvidumo  „Tai didžiausias  skaičius per visą mūsų veiklos istoriją, kuris suteikia mums tvirtą pagrindą šiam iššūkių kupinam laikotarpiui išgyventi, - pabrėžia ji. - Mes ir toliau teikiame pirmenybę savo žmonėms, remiame savo pardavėjus ir palaikome klientus, stengiamės išlaikyti komponentų tiekimo grandinę tvirtą. Mūsų investicijos į skaitmeninio ir alternatyvių degalų technologijas ir toliau auga, taip pat stipriname ir sąsajas su korporacija Nikola“.

 

Jums turėtų būti įdomu


Rinka

Elektrinis Fendt E100 Vario dienos šviesą išvys ne anksčiau 2024-ųjų

Prieš trejus metus vykusioje parodoje Agritechnica pristatyt...

Rinka

Iki 10 kartų ilgaamžiškesnės Kverneland agregatų dylančiosios dalys

Kompanija Kverneland pradėjo gaminti naujos kartos karbidu d...

Rinka

John Deere: kol kas jokių parodų ir technikos pristatymo gyvai

Reaguodama į blogėjančią pandeminę situaciją, John Deere pas...