Menu
Greita ir patogi Amazone QuickLink greito jungimo sistema

Technikos naujienos 05.08.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPrijungti/atjungti įvairias Amazone sėjamąsias su skirtingais žemės dirbimo padargais ir volais dabar yra ypač lengva, greita ir patogu. Įrengus naują QuickLink greito sujungimo sistemą, prijungti ar atjungti skirtingus agregatus neprireiks jokių įrankių ir tam sugaišite vos kelias minutes.

Greito sujungimo sistema, kurią sudaro trys lengvai prieinami sukabinimo taškai, integruota į kelias vokiškas sėjamąsias ir žemės dirbimo padargus, kurie gali būti naudojami kombinuotai. Naujovė leidžia padargą saugiai atjungti vos per kelias minutes be jokių įrankių ir paruošti jį dirbti atskirai, o sėjamoji gali būti sujungta su kitu žemės dirbimo padargu, kuriame taip pat yra QuickLink.

Naujoji QuickLink galima mechaninėms Cataya ir pneumatinėms Centaya sėjamosioms. Greitojo sujungimo sistema taip pat siūloma ir mechaninėms AD pakabinamoms sėjamosioms, kurias galima jungti su rotoriniais kultivatoriais Amazone KE, KG arba KX.

Panaudojus rotorinius kultivatorius KG arba KX kviečių sėjoje, QuickLink suteikia galimybę juos greitai ir lengvai atjungti ir prijungti prie tikslaus išsėjimo sėjamosios Precea, sėjant kukurūzus.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Kverneland gamoje – naujos kartos plūgai

Kverneland pristatė keturis naujus apverčiamųjų plūgų modeli...

Technikos naujienos

Dėvėjimuisi atsparesnės Firestone padangos traktoriams

Naujoms Firestone Performer Extra padangoms gaminti naudojam...

Technikos naujienos

BvL pašarų maišytuvuose-dalytuvuose – stipresni magnetai metalui pritraukti

Gamintojo teigimu, nauji magnetai, montuojami ant maišymo sr...