Menu
Pöttinger atnaujina žoliapjovių kombinacijas

Technikos naujienos 03.08.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerMažesnis naujausių Novadisc 732, 812, 902 šienapjovių svoris ne tik dar labiau taupo degalus, bet ir leidžia jas agreguoti su 85–100 AG pajėgumo traktoriais.

Pöttinger Novadisc gali būti 7,24 m (732), 8,09 m (812) ir 8,92 m (902) darbinio pločio plotis, kai naudojama su 3,04 m pločio priekine žoliapjove. 

Pasak Austrijos kompanijai Pöttinger atstovaujančios Lietuvos bendrovės SV Technika produktų grupės vadybininko Vitalijaus Staševičiaus, pasikeitė ne tik mašinų dizainas. „Pagerintas dirvos paviršiaus kopijavimo reguliavimas, įrengtas standartinis LED apšvietimas“, – sako įmonės atstovas.

SV Technika per metus parduoda po kelias tokias žoliapjovių kombinacijas, tačiau jų paklausa auga. „Svarbiausi privalumai ir pagrindiniai argumentai yra degalų ekonomija, našumas, nedidelis AG poreikis. Dirbant su šia trijų mašinų kombinacija, tam pačiam darbui padaryti sugaištama mažiau laiko, sunaudojama mažiau degalų, traktorius dirba mažiau, nes vienu važiavimu padaro daugiau“, - privalumus vardija V. Staševičius.

Visi modeliai sulankstomi iki 2,85 m transportinio pločio. Transportavimo aukštis yra 732 - 3,10 m , 812 - 3,50 m ir 902 - 3,90 m.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Kverneland gamoje – naujos kartos plūgai

Kverneland pristatė keturis naujus apverčiamųjų plūgų modeli...

Technikos naujienos

Dėvėjimuisi atsparesnės Firestone padangos traktoriams

Naujoms Firestone Performer Extra padangoms gaminti naudojam...

Technikos naujienos

BvL pašarų maišytuvuose-dalytuvuose – stipresni magnetai metalui pritraukti

Gamintojo teigimu, nauji magnetai, montuojami ant maišymo sr...